Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmondták babátok vércsoportját?

Megmondták babátok vércsoportját?

Figyelt kérdés
Én a mai napig nem tudom! A kórházba nem írták be a kiskönyvébe és rákérdeztem a védőnőmnél és azt mondta ha kíváncsi vagyok rá, akkor fizetni kell a vizsgálatért! Ez tényleg így van? És mennyibe kerül?
2011. febr. 17. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Igy van, nem nézik meg automatikusan, fizetős szolgáltatás. Az árát nem tudom sajnos...
2011. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

A házi orvosod és a gyerekorvosnak is egyböl meg kell tudni mondani.


nekünk az eü könyvén rajat van. ugyan az mint nekem.


De 100% hogy mindegyik rendelöben tudni kell, mert akármikor szükség lehet a vércsoportra és ott egyböl megnézik.


Ha voltál már véradáson ott is úgy kezdik hogy megböknek és megnézik a vércsoportot, egy kis aplikátorra nyomják az újbegyböl a vért majd megnézik milyen vércsoport.


kérdezd meg legközelebb a dokidat.

2011. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nézik, ha az anya rh negatív, egyébként nem.
2011. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk rá volt írva arra a papírra ami a tolikocsin volt!
2011. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Jó pár éve nem csinálják meg már automatikusan mert nincs semmi gyakorlati haszna. Ha később valamilyen ok miatt kell a vércsoport, akkor mindenképpen meg kell csináltatni újra, akkor is ha tudod. (A vércsoport ugyan nem változik életünk során, de az ellenanyagok igen, ezért kell újra csináltatni) Én legutóbb 3 éve csináltattam, úgy 6.000,- Ft körüli összeg volt azon a papíron amit a véradóban a vizsgálat költségéről kaptam.
2011. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ja és pozitív vagyok
2011. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
sehol nincs rajta,és a doki se tudja.régóta eszemben van,mi van ha "neadjisten" baja lesz és rohanni kell a kórházba.nem tudom megmondani a vércsoportját!
2011. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A zárójelentésünkön is rajta van,de én születése utáni napon megkérdeztem az osztályos gyerek orvost és megmondta.Nekem megvan a kiskönyvem,amiben az oltásaim vannak és abban is benne van.
2011. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Kisfiam 2009 nyarán született,neki még ingyen elvégezték a vércsoport vizsgálatot születésekor. Be is írták a kiskönyvébe.
2011. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az 1970-es evekben a tesomnak felirtak a szül. anyak. kivonatara, pedig nem volt szo vercsoport összeferhetetlensegröl meg semmi ilyenröl. Nekem nem szerepelt sehol, es gyakorlatilag 30 eves koromig nem is tudtam, mivel egy veradas utan nem javasoltak több önkentes veradast es semmi olyan betegsegem sem volt, igy csak szüleskor derült ki. Erdekes, hogy a jogsinal meg tanultuk, hogy javasolt a jogsi melle egy cetlire felirni. :)

Ausztriaban azonnal vercsoportkartyat kapott a kislanyom.

2011. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!