Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem nézik meg a kicsik...

Miért nem nézik meg a kicsik vércsoportját mikor megszületnek? 2010. áprilisában szültem az Uzsokiban és egyik papíron sincs rajta a kicsié. (Apáé B RH+, Enyém A RH+)

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk rajta van.

Amúgy megnézik, vért is vesznek rögtön töle, amit bevizsgálnak de csak akkor kapsz róla eredményt ha baj van.

2011. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En meg voltam gyozodve, hogy mindenkinel megnezik, ugyanis nekem mindket gyermekemet megneztek. Utobb kiderult, hogy csak azert, mert en RH - vagyok. En sem ertem. Videken szultem, nem Bp-en. Bocsi, hogy nem tudtam valaszt irni.
2011. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én 2009 ben szültem Baján itt se irták rá,pedig jó lenne tudni ,mert ne adj isten bármi baj történhet és jó ha tudja az ember a gyerke vércsoportját nálunk apa B RH+ én meg 0RH+
2011. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első: Uzsokiban szültél? Melyik papíron találtad meg? Én átnéztem az összeset, de egyiken sem találom. Elfelejtették volna?


Szerintetek, hogy tudnám megtudni, anélkül, hogy most elvinném ez miatt vérvételre?

2011. máj. 25. 14:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia

Én decemberben szültem az uzsokiban,nekünk megnézték,sőt még közölték is velem amikor haza hoztuk.

Szerintem hívd fel őket,a számot a zárón megtalálod ott ahol majd a csöppség taj számát kell bediktálnod.

Sok sikert!

2011. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak a Negatív vércsoportú anyáknak nézik meg, legalábbis nálunk. Nekünk is ezért nézték mindhárom lányomnak, mert én negatív, apuci pozitív. Mindhárom lányom pozitív lett, így kaptam is szurit szülés után.
2011. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14.25-ös vagyok.

Nekünk a kis könyvbe beleiták.

2011. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én 0+ vagyok,nekem megnézték.
2011. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én Pécsett szültem tavaly, nekünk sincs sehol jelezve a vércsoport. Valamelyik anyuka bosszankodott is emiatt, de csak annyi volt a válasz, hogy drága a vércsoport meghatározás... no komment... amikor pl. véradás van, akkor nem drága?! Akkor rengeteg emberét nézike gyszerre. Nem értem. Annyira azért nem pörögtem a témán, mert a párommal ugyan az a vércsoportunk, kétlem, hogy a gyerkőc nagyon más lenne ;)
2011. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hmm a legtöbb esetben szólni kellet volna és akkor leírják


de teljesen mindegy mert ha baj van akkor mindig friss teszt kell mint ahogy általában a felnőtteknél is

pl nekem 3x nézette meg a doki a terhességem alatt :-/


ha érdekel akkor utaltasd be a háziorvosoddal egy vérvételre

2011. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!