Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás vagyok. Nem szeretném...

Náthás vagyok. Nem szeretném a kislányom megfertőzni. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Szájmaszkot veszek majd a gyógyszertárba. Tudnátok vmilyen kézfertőtlenítőt ajánlani? Jobb ha távolabbról figyelem ma ahogy játszik?

Vmi ötlet még esetleg?


2011. febr. 18. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nátha nem fertőz! Ha mégis vírusos megfázásod lenne, akkor sem hatásos a szájmaszk /hacsak nem a nap 24 órájában hordod/, közös légteret használtok, nem csak akkor fertőződik meg egy gyerek, ha közvetlenül fölé hajolsz. Szellőztess sokat!
2011. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Moss sűrűn kezet, a fertőtlenítés szerintem túlzás. Ha egy légtérben vagytok, igazán mindegy, mennyire "távolról" figyeled... Sűrűn szellőztess, párologtass valamilyen illóolajat (eukaliptusz, citromfű,citrom vagy teafaolaj). [link]

Jobbulást!

2011. febr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi Claraseptet használunk mindig, betegségtől függetlenül, ez egy folyékony szappan, gyógyszertárban szoktam venni. A gyermek orvos javasolta, a legtöbb baktériumot és vírust megöli. És ahogy az előttem szólók is javasolták, szellőztetés és szájmaszk. Én adtam neki C vitamint is (Cebion) és homeopátiás immunerősítőt is, szerencsére eddig soha nem kapta el.
2011. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!