Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek PIKOLO babakocsi...

Van valakinek PIKOLO babakocsija, aminek át lehet forditani a tolokarját és hordozo is van hozzá? Nektek mikor nötte ki a babátok a hosszára gondolok, mert a fiam lassan 70 cm és már majdnem végigér még ha a lábtartot fel is hajtom, még nem ül!

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is Pikkolo babakocsink ban azt hiszem a 401-es típus ami 3 éves korig használható. Az én lányom már ül, 9,5 hónapos és 74 cm. Persze lelóg a lába de a lábtartóig még nem. Ha enekd is ez a típus van mint nekünk akkor nyugi mert sokáig fogod tudni használni. Én nagyon szeretem és nem bántam meg hogy ezt vettük. Hordozó is van hozzá, azt se nőttük még ki de mi már vettünk egy új isofix-es autós ülést és abban ül a kocsiban. A hordozót meg kiraktam az erkélyre ha esetleg rosz idő lesz akkor abba kirakom egy kicsit a levegőre. Remélem tudtam segíteni.

2009. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fiam 4,5 honapos és 68 cm,7,700gr,félek hamar kicsi lessz még mielött ülne,de ha ül is séta közben elalszi akkor jobb lenne fektetni,vagy ti hogy csinéltátok?
2009. febr. 13. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az én kislányom ha nagyon fáradt akkor ülve is elalszik még az etetőszékben is amíg megmelegítem a kajáját:) De a babakocsiban mára már nem igen alszik el mert annyira kíváncsi hogy inkább nézelődik. Ha félig ülő pozícióban alszik el a babakocsiban az sem baj ám. Ne izgulj ezen és szerintem nem növitek ki olyan gyorsan. Legalábbis a mi babakocsink nagyon tágas. Főleg ha összehasonlítom egy Pierre Cardin-nal. Na azt látod hamar kinövik a babók.
2009. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!