Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délutáni alvás előtt, vagy...

Délutáni alvás előtt, vagy után viszitek sétálni babátokat? Esetleg közben?

Figyelt kérdés
Nemtudom mikor vigyem sétálni 7hetes fiamat. Most szeretnék menni, de most épp mélyen alszik. Ez igy van szinte minden délután. Mire felébred már hüvös van és szinte sötét.Keltsem fel?
2011. febr. 18. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pici korától úgy csinálom, hogy ebéd után kiteszem aludni és akkor megyek vele sétálni. Most már, hogy 5 hós van amikor megvárom, hogy felébredjen és utána megyünk.
2011. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor ekkora volt, babakocsiban altattam, mert a kisagyban nem volt hajlando. Igy amint kozeledett az alvasido, elindultunk. most mar nem igy van, mert a kisagyban alszik. Alvas elott setalunk, mert a nagyot hozzuk haza ebed utan az ovibol.
2011. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont 12-fél 1 között szopizik,utána büfi, öltöztetés, és séta. Közben ő elalszik, ha jó idő van kinn hagyom a teraszon és ott alszik. De miután betolom az előszobába, akkor is csak "kicsomagolom":):) és hagyom ott tovább aludni:):) Nagyon jókat alszik, minden délután kb 4 órát van hogy 5-öt is. 3 hós baba
2011. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is, ha közeledik az alvás ideje, akkor kezdünk öltözködni, és séta közben alszik. Annyi a különbség, hogy én a délelőtti alvás idején viszem sétálni, délután otthon alszik nagyot, és így én is le tudok dőlni pihenni.
2011. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!