Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne sírjon 5...

Mit tegyek, hogy ne sírjon 5 hós kisbabám?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást, és amikor az almapépet akarom neki adni, mindig sír, és az egész hisztibe fordul. Csak akkor tudok almát adni a szájába, ha éppen a sírás miatt kinyitja. Gondolom az még normális, ha a nagy részét kiköpi. Második napja adom neki. Javaslatok?
2009. febr. 13. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd. Ha még nem érett rá, akkor kiköpi. El fog jönni az idő, amikor majd szívesen ízlel meg új ételeket. Majd 1 hét múlva próbálkozz újra, és nem bántásból mondom, de soha ne tömd a gyereket. Ne használd ki, hogy a sírás miatt nyitja a száját. :)
2009. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Majd akkor próbálom később, csak olyan aggasztó, hogy nem akar kóstolgatni. remélem tényleg lesz ez másként is:-)
2009. febr. 13. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt olvastam mindenhol, hogy nem szabad erőltetni. Az is lehet, hogy nem ízlik neki az alma és pár nap múlva mást gyümit kell vele kóstoltatni. Nem tudom, hogy kezdted, de most mindenképpen várj néhány napot és talán az alma levével kezd először, csak 1-2 kanállal, majd ha nincs baja tőle a 4-5. napon adjál neki pürét.
2009. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos lehetsz benne! :) Mi is eléggé felnőttesen táplálkozunk, nem? ;) Mindennek eljön a maga ideje. Próbálkozz naponta, ha gondolod, de akkor váltogass ízeket. Barackpép, banánpép, burgonyapép. 1-2 kanállal kezdj, még akkor is, ha sikere van, hogy ne terheld le a gyomrát. Aztán mehetnek a nagyobb adagok :) Drukkolok!
2009. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valóban nem szabad erőltetni, de lehet, hogy maga az alma nem jön be neki. AZ én kisfiamnak iszonyatos hasgörcse lett tőle, mert egyes almák túl rostosak. Viszont a Hipp cukor nélküli bébiételeket nagyon megszerette, például az őszibarack-rizses pépet. Kísérletezni kell.
2009. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEKÜNK A KECSKEMÉTI BÉBIÉTELEK JÖTTEK BE NAGYON.IMÁDTA A KISLÁNYOM
2009. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én pont a Hipp bio almával próbálkozok úgy, hogy 1 hete próbáltuk az almalevet.De valahogy nem kell még neki:-(
2009. febr. 13. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne keseredj,várj egy kicsit,és később ismételd meg,akár egy hét múlva,szép lassan,el fogja fogadni,ha eljön az ideje.
2009. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat!
2009. febr. 13. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!