Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veseüreg tágulattal született...

Veseüreg tágulattal született a kisfiam. Az orvosok szerint ez magától is elmúlhat,1-2 év alatt kinövi a baba. Valóban elmúlik?

Figyelt kérdés
Jelenleg 3,5 hónapos a kisfiam, a tágulat 1,5 mm. Hasonló helyzetben lévők tapasztalatára lennék kíváncsi.
2009. febr. 13. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőm kislányának 7 hónapos korára múlt el.Őt is nyugtatták,hogy ne aggódjon ki fogja nőni.Remélem a Te babád is hamar kinövi.Jó babázást!

2009. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,az én kisfiamnál is ezt diagnosztizálták.Annyi volt,hogy egy hónap múlva kellett visszamenni kontrollra,folyamatosan figyelni kellett,hogy nincs-e a vizeletében baktérium,esetleg hőemelkedés,mert azok mind hugyúti fertőzésre utalnak.De há istennek nem volt semmi,és egy hónap múlva a kontrollon minden rendben volt.

egy 3,5 hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, remélem, hogy nem lesz baj!
2009. febr. 15. 20:32
 4/4 anonim válasza:
Szia.. 16 éves lány vagyok, fél éve voltam ultrahangon, megállapították, hogy veseüreg tágulatom van, születési rendellenesség, mai napig nem múlt el, gyakrabban görcsöl a hasam mint az átlag embernek és ennyi.
2013. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!