Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha bukik egy 10 hónapos...

Baj, ha bukik egy 10 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Ma először próbáltuk ki a Hipp gyümölcsös joghurtját. Csak pár kanállal adtam neki belőle, de később láttam, hogy visszabukta. Igaz állandóan csúszik-mászik. Talán azért? Mostanában viszont már nem szokott bukni. Merjek adni még ebből a joghurtból neki? Egyébként nagyon finnyás, szinte csak gyümölcsöt hajlandó enni, főzeléket nem, ezért örültem, hogy végülis a joghurtot megette. Valami változatosság.
2009. febr. 13. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem baj,ez előfordul.Önmagában a bukás 18 hóig normális lehet,de ami nálatok volt,lehet pont azért,mert nem ízlett a gyomrának,vagy mert nagyon aktív.

Én megismételném egy kevéssel íjra,és ha ismétlődik,akkor várj egy kicsit.Az én lányomnak is sokszor visszajön,de állandóan pörög ezerrel,nem csoda.nem gondolnám nálad sem hogy baj lenne.

2009. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!