Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposan a MMR oltással...

15 hónaposan a MMR oltással megkaptátok a Prevenart is? Csak nálunk szokás h a kettőt együtt adják be v máshol is?

Figyelt kérdés
A gyerekeim magukon kívül vannak..:(
2011. febr. 18. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, hogy most mit kap a kisfiam a 15 hónaposon, de prevenart, mi már kaptunk kettőt, 2 és 4 hónapos korban.

Egy kötelezőt fog most kapni, + a bárányhimlő ellenit, amit mi váltottunk neki ki.

2011. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen 15 hósan van a prevenar 3. oltása is!Legalábbis nálunk is így van! Lesz 2 hét múlva :( Én előre tiszta para vagyok :(


Nálatok mi van?Ma kaptátok?ÉS már gáz van? A prevenár miatt? Mert az MMr után csak többnap múlva lesz gáz nem?

Bocsa sok kérdésért :)


Jobbulást!

2011. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fiam is jövőhéten kapja meg a kettőt. 15 hónapos oltás és a prevenar emlékeztető. Szegénykém... Az oltásokat nem tudták kiheverni vagy azt, hogy kettőt is kaptak? Vagy miért vannak magukon kívül?
2011. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, megkapta a babám mind a kettőt egyszerre.Nálunk nem volt belőle gond.
2011. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is együtt kapta a két oltást. A prevenartól aznapra lázasodott be, az mmr-től pedig egy hét múlva, de durván :(
2011. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is kaptuk volna, de kicsit taknyos volt a lányom, így a prevenart elhalasztották a 18 hónapos oltásig. Viszont az MMR brutál volt, az összes lehetséges mellékhatás kijött rajta!
2011. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen,nálunk is így volt. Kisfiamat szerencsére nem nagyon viselte meg.
2011. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Húú,nálunk katasztrófa a helyzet..Ikrek,mindketten lázasak,üvöltenek,felborult a napirend,10 perceket alszanak, visítva ébrednek.Szerdán kaptuk meg,szinte azonnal betegek lettek:(Most is itt ül velünk egyikük,39 fok a láza.A kicsi annyira kínlódik,hogy a fejét ütögeti mindenbe,padlóba,szekrénybe,belénk.Borzasztóan rosszakat olvastam erről az oltásról,de előtte semmit sem tudtam ezekről,váratlanul ért minket.Hasuk is megy.Sosem lettek betegek a védőoltásoktól,sőt,mástól sem,14 hónaposan lettek először betegek(hányós hasmenős vírus,vszínű ez is visszatért most).Kívánom h ti ne járjatok így:(
2011. febr. 18. 22:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is egybe kaptuk meg bár nekünk szerencsére semmi bajunk nem lett tőle.

Hihetetlennek hangzik tudom de meg se nyikkant a fiam.Elég jól tűrte hogy kettőt kapott.Mikor meg meghökkent már fel is kaptam:D

Jobbulást kíváok

2011. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szegénykék :(

Remélem, mi jobban viseljük majd.

2011. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!