Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év együtt járás "megünnepl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év együtt járás "megünnepléseként" szokás ajándékot venni a párunknak? : )

Figyelt kérdés
Csak valami kis apróságra gondolok.. Azért érdekel más véleménye, mert mindenki azt mondogatja, hogy a fél év még semmi, és hogy csak évfordulókor kell. :)
2010. szept. 13. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szokás, de ha szeretnél akkor vegyél nyugodtan valami apróságot, biztos örülni fog:)
2010. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is másoknak van igaza, én maximum a házassági évfordulót ünnepelném meg, de abból is csak az elsőt, a 10.-et, a 25. -et és az 50.-et, többet nem. De ha te szeretnél vegyél valamit nyugodtan, csak nem biztos, hogy ő is vesz, szóval elsülhet ez kellemetlenül is.
2010. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már annyira lefáraszt, hogy mindenki azzal jön, hogy "egy hónapja együtt vagyunk, ünneplünk" és akkor havonta ünnepelnek. Szerintem a félév is kevés ehhez. Évforduló, úgy oké.
2010. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtan vegyél valami kis apróságot!

Én eltudnék olvadni hogyha a párom meglepne(akármikor) egy kis ajándékkal!

:)

2010. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én kaptam a barátomtól egy drága parfümöt,én meg nem is gondoltam volna...de mondta h a srácnak kell figyelmesnek lenni,nem azért vette h én is vegyek neki vmit.
2010. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy ennyi idő után még nem kell, mert az évfordulóm az igazi meg minden.. igazából először Ő kezdte mondani, hogy valami kis ajándék készülődik erre. :)
2010. szept. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!