Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ezen segíteni? 8...

Hogy lehet ezen segíteni? 8 hós anyatejes babám este elalszik és kb. félóra múlva felordít, felvesszük és vagy büfizik vagy pukizik.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mást nem is eszik, csak anyatejet?
2011. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.1-2 falatot ételből.
2011. febr. 19. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogzással hogy álltok? Nálunk is volt egy időszak, amikor nehezebben viselte, nálunk is elalvás után nem sokkal ébredt és vígasztalhatatlanul sírt. Nálunk is volt puki téma is akkor, én is hasfájásra gondoltam. Még az ügyeletre is bevittük, annyira máshogy sírt, akkor ott láttam, hogy a fogai nagyon elindultak, már átlátszott az ínyén, pedig előtte pár nappal bújt ki egy. Nézd meg az ínyét, nem-e a foga miatt csinálja ezt a sírásokat. Vagy egy este adj neki Panalol szirupot, hátha segít.
2011. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!