Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire képes már egy két hónapos...

Mire képes már egy két hónapos baba?

Figyelt kérdés
úgy értem mozgásilag, hangilag, egyáltalán viselkedésileg.
2009. febr. 13. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

:) Szia!Látom már Te is alig várod,hogy minél többet produkáljon a babád,ugye?Nos az enyém éppen ma 2 hónapos,de képzeld már 3 hete egyfolytában mosolyog,sokat gügyög,és ahogy veszem észre már alig várja,hogy kimondhassa: Anya,Apa!Sokat kell vele foglalkozni,beszélni Hozzá!Ő születésétől fogva emeli a kis fejét,és már tud oldalra fordulni,úgyhogy nagyon kell rá figyelnem ha pelenkázom,vagy fürdetem,Ő nagyon aktív baba.A pocakomban is az volt. :)

Jó babázást,és türelmet!:)

2009. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon változó lehet, sok mindentől függ. Öröklött adottságok, terhesség lefolyása, szülés körülményei, mennyi időre született... Általában: már egy ideje mosolyog, nézegeti a környezetét, nemsokára majd a kezét is észreveszi, nézegeti. Még nem olyan sokat mozog, legfeljebb rugkapál a lábával hevesen, és így "halad" (sodródik) a kiságyban. De van olyan baba is, aki ekkor már oldalára, sőt: hasra fordul. Szóval nagyon változó, mindenesetre oda kell rájuk figyelni, mert könnyen legurulhatnak ők is a nagy ágyról.

Jó babázást!


van olyan baba, aki még csk úgy néz ki a kis

2009. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, egy mondat ottmaradt a végén. Azt akartam írni, hogy: "van olyan baba, aki még csak úgy néz ki a kiságyból, nem is mozgolódik szinte"
2009. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!