Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám nappal elég jó...

6 hetes babám nappal elég jó alvó.3,4 órákat alszik, de éjjel fél 1-1 körül kel és onnantól 2 óránként fent van. Hogyan és mit csináljak, hogy éjjel is ugy aludjon mint nappal?

Figyelt kérdés
Bár szerintem elég keveset szopizik éjjel, mert álmos,alig van magánál amikor felveszem,és hamar bealszik.Ha felébresztem akkor se kéri már a cicit,elég volt neki, de 2 óra mulva megint fent van.Próbáltam cumiztatni,kiköpi,simizni a hátát,de nem alszik vissza,csak ha szopizott.köszi a válaszokat.
2009. febr. 13. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni az én fiam lassan kilenc hónapos, de még mindig ezt csinálja. Talán eddig összesen 1 olyan hetünk volt amikor az első "nagy" alvás után, 2 óránál hosszabb ideig aludt. Nem tudok mit csinálni én sem, pedig ő már eszik mindent amit ehet, szopik is még,újabban már a cumi sem kell neki éjjel csak a cici; egyenlőre várakozó állásponton vagyok. Reménykedem hogy jobb lesz, csak az a baj hogy kezdek olyan lenni mint egy zombi.Kitartás!
2009. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!