Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil tápszert eszik a...

Tercsy kérdése:

Milumil tápszert eszik a kislányom már 3 hete, de most fáj a pocija 1 éjszakát végig szenvedtünk, volt már torna hason fektetés, kamilla tea. Pedig úgy adagolom a tápszert ahogy a dobozon van. Mit csináljunk hogy elmúljon a hasfájás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A Milumil tápszer az én babámnál is hasfájást okozott,azért vagyok ebben biztos,hogy a hasfájás oka a tápszer volt,mert amikor váltottunk másik tápra,minden rendbe jött. Kipróbálhatod azért az Infacolt,vagy Espumisan cseppet hasfájás ellen,de ha nem múlik,tápszerváltásra lehet szükség.
2011. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes újat kipróbálni... lehet, hogy az ő szervezete nem bírja annyira azt a tápszert...
2011. febr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!