Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig érdekli az ágyra...

Meddig érdekli az ágyra szerelhető zenélő forgó játék a babákat?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányom és eltörte az elözöt. érdemes venni neki egy ujat?

[link]


ezt néztem ki.


2011. febr. 20. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányomnak még 2,5 évesen is felhúztam, arra aludt el. Kislányom 1 éves, most játszik vele sokat, ha az ágyában van, amíg csinálom a tápit, vagy ha pelenkázom, -a pelenkázó az ágya mellett van, és úgy van felrakva, hogy onnan is eléri.

Ha a zenének szerepe van abban, hogy alszik, akkor vegyél másikat, ha nincs, nem szükséges-szerintem.

2011. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a 15 hónapos kisfiam pár hete elkezdte követelni, hogy lefekvés előtt húzzam fel neki a zenélő forgót, pedig előtte sosem használtuk rendszeresen :)

Úgy örülök, hogy még nem szereltük le :)

Én ilyen drágát biztosan nem vennék már neki, most már úgysem lesz olyan sokat a kiságyban.

Mi is vettünk ilyen FP-t még a nagyfiamnak, amíg picike volt, addig volt értelme, de aztán ahogy felállt a kiságyban, már féltem, nehogy tönkretegye. Volt egy 2000 Ft-os is, azt raktam fel helyette és azt nyúzza most a kicsi is és nem kifogásolja :)))))

2011. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösznöm. esetleg tudtok mutatni kinek milyen van ? képekre gondolok.
2011. febr. 20. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg van, addig érdekli, az én kislányom alig várta, hogy elérje és lerángassa. :)))) Szóval nálunk 7 hónapos koráig volt, akkor felállt és állandóan letépte, nem volt értelme tovább ott lennie, csak tönkrement volna. Én ennyi idős gyereknek talán már csak valami olcsó, használtat vennék (de lehet, hogy már azt sem). Ilyen drágát semmiképp nem vennék.
2011. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!