Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek, ha folyamatosan...

Mit tesztek, ha folyamatosan beteg a gyerek?

Figyelt kérdés

Karácsony óta 2 hét volt, hogy nem voltunk betegek. 2,5 éves nagylányom folyamatosan taknyos, lázas, hányt. Kislányon aki 1 éves, nem mindig jön ki, de nyügi. Apa is mindig lebetegszik, én is újabbban. Eddig soha nem voltunk betegek, nagylányom életében 2X volt náthás.

Mi lehet ez? Miért betegszünk le?

Mit használjunk, hogy jobb legyen?

Eszünk Activalt, FLP Kid vitamint, Calcimuscot, Oscillococcinumot.. és mégis.

Megyek lassan doglozni, bölcsiben 2 napot votlunk.. hogy fogjuk ezt bírni? Ráadásul egymás után vagyunk betegek, nem is egyszerre...

Valami ötlet, javaslat?


2011. febr. 20. 09:45
 1/3 anonim válasza:
100%
szia mi is hasonló cipőben járunk, béres csepp kicsiknek, nagyoknak, a dokik szerint meg a tavasz segít :)
2011. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, nekünk is a béres cseppet javasolta, hétfőn veszek is, elkezdjük azt is...

De hogy mi lesz így a munkahelyen is...

2011. febr. 20. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

mi most a lactiv protectet próbáljuk. Eddig is meg voltam győződve a probiotikumok pozitív hatásáról, de most olvastam egy cikket, ha kellő számban vannak probiotikumok a bélben, arra is képesek, hogy kiszorítsák a bacilusokat, vírusokat.

Nekünk nagyon bejött, én kúraszerűen adom a kisfiamnak, bár azt mondták, akár folyamatosan adhatom, és a semmi immunrendszere ellenére, szinte azt mondhatom nem volt még beteg. Az immunológus ledöbbent, miért nincs gondozásban és mondtam, mert azt mondták csak akkor kell, ha beteg.

És mindenből olyat próbálok venni ami tartalmazza a probiotikumokat (joghurt, tejital stb).

Tudod a reklám is azt mondja, védekezőrendszerünk 70%-a a bélben van.


Ja és sok rostot eszünk, csicsókát, korpát próbálok tenni, amibe csak lehet, mert ezekkel táplálkoznak ezek a baktériumok.

2011. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!