Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldbab és zöldborsó főzeléket...

Zöldbab és zöldborsó főzeléket ehet majdnem 7hónapos fiam?

Figyelt kérdés
üveges bébiétel,4hónapos kor van rajta,nincs benne tej,tejszin,ilyenek,csak zöldborsó(passzirozott),meg kis étolaj,a másikba meg zöldbab meg krumpli.Adhatom neki?Ez mindkettő okozhat hadfájást/görcsöket?
2011. febr. 20. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ugyan, hogy kicsit megf...atja, de nem olyan nagy a baj akkor sem. Szerintem add oda nyugodtan!
2011. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Csak átpasszírozva add neki.
2011. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Üveges bébiételt átpasszírozva??? Érdekes....


Mehet nyugodtan mindkettő!

2011. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is felmerült ez a kérdés. Én azt csináltam, hogy először csak 2 kis kanállal adtam belőle, aztán másnap odaadtam neki az egészet (mivel nem volt tőle semmi baja).
2011. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Irtam is hogy ez át van passzirozva eleve,akkor minek mégegyszer?Akkor megpróbálom adni neki,remélem nem lesz baja,az nem baj ha fosna,mert mióta hozzátáplálok,kemény a kakija,ritkán higabb csak,pedig próbálom úgy kombinálni....
2011. febr. 20. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem a kakára, hanem, a levegőre gondoltam, szerintem a borsó fogja a hasat.
2011. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja értem,na majd holnap meglátjuk,csaknem lesz hasfájás.
2011. febr. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!