Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van ezekről az ugráló játékokról? Szeretik a gyerekek? Mennyi idős kortól használtátok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 20. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk piros csacsink van. 15 hónaposan kapta a lányom. Két nap alatt megtanulta használni, azóta le se lehet szedni róla.
2011. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Remélem másoknak is ilyen jók a tapasztalatai.
2011. febr. 20. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Örülök, ha segíthetek. Ajándékba kaptuk egyébként, a nagypapám hozta. Neki a felesége gondozónő egy bölcsiben és ő mondta, hogy a gyerekek szó szerint megverekednek a csacsikért a csoportban (azt hiszem, három van).

Barátnőméknek FP Hipphopp zebrájuk van, de mivel van két gyerkőc, a hároméves is ülne rajta, de mivel ő már nehéz, talapzattal együtt ugrál körbe a lakásban. Úgyhogy szerintem ezek a gumipacik sokkal praktikusabbak! :)

2011. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont még ezen a zebrán gondolkodtam, de tegnap rájöttem hogy a gumis valószínűleg jobb. Köszönöm a megerősítést :)
2011. febr. 20. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
fiamnak csacsi van,egy évesen kapta,és a mai napig nagyon szereti,17 hónapos.
2011. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!