Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüveg a jobb...

Melyik cumisüveg a jobb kólikás (hasfájós) babának? Egyáltalán érdemes ilyet venni vagy ez is csak üzleti fogás?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


2011. febr. 20. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A MAM-ot ismerem, nekünk az volt, nagyon szerettük.


Néztem a másik kettőt, azok is biztos jók, viszont a benne lévő szelepet nem tudom mennyire lehet tisztán tartani?!


Sajnos nekünk több cseppmentes üvegünk landolt a kukába, mert a szelepbe belerohadt a gyümilé (akárhogy áztattam, mosogattam), később már csak vizet tettem bele, így rendben volt.


Viszont picibabánál vagy anyatejet, vagy tápszert teszel az üvegbe, mindkettőt elég nehéz kitakarítani.


Nézd meg az üzletbe, milyen alkatrészei vannak az üvegnek, és, hogy azok mennyire tisztántarthatóak.


2 éves kislány anyukája

2011. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


És valóban segített a hasfájásnál? Az én kisfiam ahogy elkezd enni, hallom ahogy nyeli a levegőt, nagyokat kortyol nagyon mohó, és pár korty után elkezd tekeregni, pukizik, megint eszik, tekereg.

2011. febr. 20. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomak mikor fájt a hasa mindent kipróbáltunk, de miután rátaláltam a MAM cumisüvegjére onnantól soha nem fájt a hasa. A mai napig is azt használjuk, persze már a sokadig üveggel, és nagyon imádjuk.
2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is csak a Mam-ot ismerem és az tényleg nagyon jó!

Lehet hallani, hogy az alján jön ki a levegő, ahogy nyel a baba. A hasfájós időszakban mondjuk nem használtuk, mert mindkét kisfiam anyatejes volt, de gondolom sokat segített volna, ha tápszeresek lettek volna.


Nekem van 2 db kicsi feleslegben, csak új cumit kell rá venni, ami a DM-ben van, ha érdekel, írj privit.

2011. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Dr. Brown's van, nagyon jó, egyáltalán nem nyel levegőt! A szelep tisztításához adnak pici kefét!
2011. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy hogy kell állni a szelepnek a cumisüvegben, vagy teljesen mindegy? Mondjuk a leglogikusabb az, hogy ha a hegyesebb vége van felfelé, nem?
2011. febr. 20. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is Dr Brown's-t használtunk,azóta is ajánlom mindenkinek,nagyon jó.Az én lányom evés után 2 órával is képes volt bukni,de ezzel megszünt.
2011. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Tommee Tippee-s van, nagyon jó. Nálunk bevált.
2011. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 21. 17:32
 10/10 anonim válasza:
Hasfájásra a Dr. Brown's üvegeket szokták ajánlani (most már, hogy itthon is kapható), mert avval nem nyel levegőt a baba. Nekünk abszolút bevált!
2011. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!