Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes biciklit venni...

Mikor érdemes biciklit venni a gyermeknek és milyet vagyis a drágább jobb?

Figyelt kérdés
szombaton lesz 1 éves a kislányom,és keresztanyukája arra gondolt egy biciklivel lepi meg,és akkor ha már jön a tavasz.lesz bringája.egyenlőre még nem jár,csak mászik,de feláll bármi mellett amit el is enged és volt hogy 1 percig is állt kapaszkodás nélkül.nem tudom ez mennyire befolyásolja a bringázást hogy tud-e menni ezért gondoltam leírom.és tapasztalatotok szerint milyet érdemes venni?
2011. febr. 14. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy évesen a lábbal "hajtós" motor volt a lányomnak a kedvence, azzal most többet érsz. 3 évesen biciklizett egyedül.
2011. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyerek 2,5-3 éves kora körül tanul meg bringázni.Amikor eljön a bicikli vásárlás ideje akkor érdemes a gyereket is elvinni,és kipróbálni,hogy tudja-e hajtani leér-e a lába stb...Most szerintem is a lábbal hajtós motor kell még neki,amit valószínűleg még nem fog egyből hajtani,de egy kis gyakorlással hamar ráérez majd!
2011. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
linkelnétek képet vagy oldalt,mert én 7000 ft-tól találok ilyen motorokat,és szerintem az kicsit drága érte.
2011. febr. 14. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a nyuszis müanyag motor jött be nagyon ,mert annak jól van megcsinálva az ülésrésze és nem is drága,a bébitaxi nem volt jó!A nyuszisat még mindig nyuzza nagyon szereti már 1éve megvan:D
2011. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


nyuszi motor egyből az első 2000ft

2011. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:D ilyet nem is találtam,nagyon szupi:D
2011. febr. 14. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom ilyet kapott egy évesen, nagyon szereti:


[link]

2011. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a nyuszis motor nagyon jó választás csak mikor választasz az összetételt nagyon jól meg kell nézni meg a kormányoknál a csavarokat mert sok "selejt" van,de ha jót választasz nagyon megéri:D És szivesen:) Jó motorozást!

És még valami bentre és kintre is egyaránt tökéletes nem foglal sok helyet:)

2011. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!