Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás? Mikor kezdtétek...

Hozzátáplálás? Mikor kezdtétek kizárólag anyatejes babánál?

Figyelt kérdés
Almával kezdtétek?Melyik étkezést célszerű először kiváltani. Szopizik reggel 8 körül, majd 11-12, utána alvás, 4körül szopizik megint, majd fél 7 és 9 után. Melyiket váltanátok ki először. Igaz még 3 és fél hónaposak vagyunk, de szeretnék előre utána nézni a dolgoknak. Köszönöm:)
2011. febr. 20. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan kezdtem.De itt mndenki azt fogja mondani,hogy 6 hónaposan kell kezdeni.Ezt döntsd majd el TE.Én nem almával kezdtem,mert az én babám nagyon szorulásos,így én először baracklevet adtam neki 2 napig,a déli szopi előtt egy pár kanállal,majd a 3.napon már barackpürét,3-4 kanállal,és fokozatosan emeltem a mennyiséget.
2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hósan és 10 naposan. Szerintem a 4 hó korai. A túl korai hozzátáplálás megterhelheti az amésztőrendszert. Almával kezdtük. Először délelőtt adj neki mindig az új gyümikből, zöldségekből, ne délután, hogy figyelhesd kiüti e, lesz -e allergiás reakció. Ha nincs kiütése az uzsit váltsd ki, ill. tízórait, de látom olyan nektek nincs. Legutóbb a reggeli és az esti szopit kell kiváltani.
2011. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónapos elmúlt, amikor elkezdtük kóstolgatni a gyümiket. Először még csak szopi előtt kapott egy kicsit délelőtt. Én elég sokára váltottam ki szopit szilárd kajával, mert minden étkezés után még szopizott is. Kb 13 hónapos korára jutottunk el odáig, hogy csak közvetlenül felkelés után és lefekvés előtt szopizzunk.
2011. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fél éves korában kezdtem délelőtt kóstoltatni gyümölcsök levével.
2011. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!