Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok olyan anyuka van itt,...

Sok olyan anyuka van itt, akinek nem jut pénze a baba, kisgyerek megfelelő táplálására?

Figyelt kérdés
Vagy ismerőseitek között van ilyen? Ma olvastam egy válaszban, hogy az anyuka nem tudott csak üres levestésztát adni a kisgyerekének. Sok ilyen kisbaba van ma Magyarországon?
2009. febr. 13. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, es nemcsak kisbaba, es kisgyerek, hanem nagyon sok gyerek az ovodaban, iskolaban lakik jol az ingyen etkezesbol, otthon nincs ennivalo. Az oviban, iskolaban meg a masiket is elfogadjak.

Nalunk az oviban volt egy ilyen kislany, nem ciganyok voltak. De az anya nagyon zullott eletet folytatott, ivott, sokszor ugy jott a gyerekert az oviba is. Es persze a cigaretta sem esett ki a kezebol.

Eddig is sok ehes gyerek volt, de ezekutan ami most van Magyarorszagon meg tobb lesz.

Na, meg gondolom olvastad azt a kerdest is, ahol az anya a 3. gyereket varja, elvalt, es a gyerektartasbol elnek!!!!!

2009. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Igen sajnos nagyon sok szerintem.Én nem szülnék gyereket ilyen körülmények közé.Ismerek olyan családot akiknek 11 (!) gyerekük van,és nincsen tető a házon!!!!Ennél nagyobb szörnyűség nincsen a világon,a szerencsétlen gyerek nem válazsthatja meg hová születik!
2009. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneknél mindig csak azon csodálkozom, hogy kajára nincs pénz, de netre van. Hát én előbb adnám el a számítógépemet, mondanám le a netet, mint hogy a gyerekem ne kapjon rendes ételt.
2009. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most bocsánat ne ítéljetek el!!

De akinek alig van pénze a már meglévő 2 gyerekét eltartania annak minek egy 3. baba!!

Üdv

2009. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, a legtobb gyerek olyan helyre szuletik, ahova sajnos nem kellene. Aki meg megtehetne hogy szuljon tobbet, 1-et szul, vagy 1-et se.
2009. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!