Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba, kisgyerek mellett...

Baba, kisgyerek mellett milyen frizurád van?

Figyelt kérdés

Ha tudsz, valami hasonlóról mutass linket is.

A hosszú hajamtól szeretnék megszabadulni, mert nagyon kezelhetetlen lett, és időm sincs arra, hogy rendesen karbantartsam. Plusz meg is untam, hogy csak lófarokba tudom kötni.

Neked milyen frizurád van, ami gyerekek mellett is hordható, rövidebb fazonú de mégis nőies.


2011. máj. 14. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nekem rövid, kicsit lépcsősre vágott hajam van,enyhén hullámos, nem kelti frissen fodrászolt benyomását akkor sem, ha épp az. :)

2 hónpos volt a kislányom, mikor rövidre vágattam, mert az ugye praktikus. mivel csak anyni dolgom van vele hogy megmosom, megszárítom, állítgatni nem kell, mert a természetes szándéka szerint áll, ezért nagyon praktikus, mindez kb. 10-15 percbe kerül.

ilyesmi:

[link]

2011. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyesmi :) szeretem, ha van időm beszárítani majdnem olyan mint a képen, persze nem emós kiadásban :D ha nincs időm akkor is azért áll valahogy vagy ha már borzasztó akkor még pont össze tudom fogni :)

2011. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én még most fogok szülni, hosszú hajam volt, de a terhességem elején levágattam a hajam ilyenre:


[link]


Ezt a frizut nagyon szeretem, nagyon jól vágta le a fodrász, mert ha meg sem szárítom, akkor is így áll magától:)


Hosszú haj után kicsit fura volt megszokni, de megszerettem. Viszont most -két hónappal a szülés előtt- mégiscsak növesztgetem, éppen azért, mert ezt a hajat nem tudom összefogni. :)


Ördögi kör ez :))

2011. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ma 14:34 szerintem nem jót linkeltél, ezen pont kontyban van a haja p.h.-nak ;)
2011. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ilyesmi:

[link]


nincs vele sok gond, ha kicsit hullámosabb, vagy elfekszem, akkor is áll valahogy

2011. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyi, hogy az enyém pár centivel hosszabb, épp hogy össze tudom fogni, ha nagyon muszáj.
2011. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hosszú és növesztem is, így szeretem. Tényleg igaz legtöbb nőnél a mondás, hogy gyerek hírére mennek hajat vágatni, vagy ha nem akkor a szülés után egyből :) De én nem vágattam, beszárítani mosás után mindig van időm (akkor mosok amikor férjem is itthon van, tehát hétvégén vagy hétközben délutánonként) és a copfon kívül kiengedve is szoktam hagyni, de való igaz ritkán mert szereti tépni a 10 hóanposom.

Mindenesetre nem akarom levágatni csak azért mert szültem, mert nekem a hosszú tetszik magamon, a rövid nem áll jól.

2011. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi a hajam: [link]

Kicsit sötétebb a színe, de maga a frizkó ilyen. Alapjában hullámos is a hajam, de sokszor kiszárítom egyenesre. Elég hosszú hozzá, hogy össze tudjam fogni copfba is, ha éppen úgy tartja kedvem. De alapvetően ha hagyom csak hajmosás után megszáradni, akkor is jó. Egyenesre is ki szoktam húzni teljesen, tehát szárítás után még ki is vasalom időnként, vagy előfordul, hogy direkt kifelé szárítom az alját. Be is lehet még pluszban göndöríteni esetleg csavaróval vagy hajsütővel. Én örülök, hogy ennyire megnövesztettem. Volt egész rövid, fiús frizurám is, és az kezelhetetlenebb volt, mint ez.

2011. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a bajom a hosszú hajammal és a frufrut is meguntam, így gondoltam egy merészet és ilyesmire vágattam:

[link]

Max. fél óra alatt megvan mosással-szárítással-vasalással együtt, ezért külön imádom! :)

Hátránya annyi, hogy 1,5-2 hónap után már elveszíti a formáját, mint most is és ilyenkor már nagyon utálom, mert nem áll úgy, ahogy szeretném :)))

2011. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen :) ez én vagyok

megmosom, behabozom, magától szárad ilyenre

2011. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!