Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy a 9 hónapos...

Létezik, hogy a 9 hónapos kislányomnak vállban szűk a babakocsi ülése? Graco qattro tour

Figyelt kérdés
9 kg 30dkg és 78.5cm a picikém.Most a hidegben kabátban hátra sem tud dőlni,mert nem elég széles az ülés?!
2011. febr. 20. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat!

Mi is nem rég cseréltük le a babkocsit,6hós és 8kg,de már végigérte,főleg bundazsákban!

Igaz a miénk régebbi tipusú volt ilyen mózeskosárszerű,ugyhogy most vettünk egy nagyobbat,átalakítható,praktikusabb!

2011. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen kocsink van szerintem elég széles a barátnőmnek pierre cardi-ja van abba látnád hogy össze van préselve a babája.......
2011. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kocsim van. Igaz az en 1 eves fiam kisebb. 9.4kg es 76cm. Neki meg kenyelmes, de az overalon sok mulik szerintem. Probald ki, hogy a lakasban overal nelkul jo-e neki. Szerintem meg azert ne szabadulj meg a kocsitol, mert nemsokara lekerul a bunda es akkor ujra jo lesz neki. A szukito betetet mar kivetted?(bocsi nem nezlek hulyenek, csak hatha elkerulte a figyelmedet)
2011. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!