Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőkocsi vagy sport...

Esernyőkocsi vagy sport babakocsi 11 hónapos kislányomnak? Ki mit ajánl és miért? Márkákat is mondjatok, jó?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az esernyőkocsit kicsit instabilnak találtam (falun), így sportkocsit vettünk. Baby Design Walker. Nagy kerekek (elől dupla, bolygósítható), hatalmas kupola kukucskálóval, lábzsák, széles, kényelmes kocsi.

[link]

2010. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11 hónaposnak még korainak tartom az esernyőkocsit, mi azt tavasszal, nyáron, tehát jó időben használtuk. Télen a sportkocsiban van védett helyen. Gondolj arra, ha elalszik séta alatt, az utóbbit még vízszintesig is el lehet dönteni. Plussz ha fúj a szél, nem fúj át rajta annyira, mint az esernyősben.

Ráadásul az esernyős nem tartja úgy a gerincét, mint a sportkocsi.

Nekünk ilyen van, már a 2. gyereket szolgálja ki, és az ára is elfogadható: [link]

2010. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk BébéGO KF628 van. Van egy csomó, ha beütöd a gugliba.

Esernyőre csukható, majdnem vízszintesre dönthető, szóval aludni is kényelmes, de ülni is nagyon klassz, van hozzá lábzsák, esővédő, bevásárlókosár. Könnyű összecsukni, a súlya nem nagy, elfér a csomagtartónkban.

Szeretem. A babám is szereti.

2010. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 19. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!