Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lehűtött (nem fagyasztott)...

A lehűtött (nem fagyasztott) hűtőszekrényből elővett anyatejet sem szabad a mikróban melegíteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig ott melegítettem!
2011. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem szabad. A mikro nagyon jó találmány, csak a működési elve a tejben lévő legtöbb tápanyagot roncsolja.

Tudom, fárasztó mindig melegítgetni, de ez a legjobb. Ne mikrózd.

2011. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én mindig ott melegítem a tejet, ráadásul mindet, mert én fejek, nem szoptatok. Semmi baja nem lesz tőle. A mikróban a hosszútávú főzés(5-60perc) nem ajánlott, nem pedig a 30 mp-es melegítés. 6 hós anyukája
2011. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy ki hogy csinálja, de a mikro az 5 mp alatt is ugyanazon az elven működik, mint 30 perc alatt. A lényeg az, ahogy működik, nem az, hogy mennyi ideig.

Aki teheti, ne mikrózza a tejet.

2011. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt mondta a védőnő, hogy forrovízbe állítsam a cumisüveget. Én így csináltam. Ami nem biztos, hogy jó azt igyekszem elkerülni.
2011. febr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
üvegpohárban elvileg szabad, a műanyaggal van a gond, mint pl cumisüveg, tejtároló, mert annak a részecskéi lépnek reakcióba a tejjel.
2011. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ott melegítem, és me, hiszem hogy megöli a tápanyagokat, meg a vitaminokat, mert akkor nem hízna 3 hetente 1kilót a fiam!
2011. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nappal még ok megoldom, hogy ne a mikróba melegítsem, de éjszaka az a leggyorsabb, mielőtt a fiam felverné az egész házat, mert ha éhes, akkor neki azonnal kell a kajcsi.

2011. febr. 22. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!