Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám bevette a szájába a...

A babám bevette a szájába a kutyajátékot. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nem volt kutyanyálas a labda. Még szinte új volt a játék. a kutyajátékok sterilek egy babának?
2009. febr. 14. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Gondolj bele,hogy lenne steril? :SS

Hisz láttál már kutyát ürüléket enni nem?

2009. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom hogy tiszta dolog, de nem gondolnám hogy nagy baj lenne belőle,gondolom nem férges a kutyád,és reméljük nem kap el semmit a manó.Nálunk nincs bent a kutya,családiház, de sztem ez mással is előfordult már.
2009. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg semmi baja nem lesz. Gondolom amúgy sem egész pici a baba, ha már magától bekapta.
2009. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Szia,

Előfordulhat, hogy benyelt valami apró fertőzést a pici, de lehet csak szájüregi panasza lesz, ecsetelővel kezelgetve...

(hugom együtt evett a kutyával, nem részletezném, semmi baja nem lett)

Amúgy hogy került a pici keze ügyébe a játék? Nem kéne elpakolni a kutyu cuccait, mielőtt a babó lemegy a földre játszani?

2009. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Áááá, mit is kaphatna el? Csak egy kis bélféreg, egy kis ez, egy kis az. Egyáltalán miért kell egy kutyát a lakásban tartani? Nem oda való, főleg, ha kisgyerek is van.
2009. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem férges a kutya. És a baba már mászik, a játékok az alsó szekrényben volt amit nyitva hagytam véletlen és elvette. Remélem semmi baj nem lesz.
2009. febr. 14. 13:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de emletes házban lakunk egy yorkival.
2009. febr. 14. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj,semmi gond amikor mi kicsik voltunk ennél vadabbakat is csináltunk,és mégis itt vagyunk.Én jobban aggódnék ha valami tisztítószert kóstolt volna meg.Nyugi!!!!!
2009. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi elbarikádoztuk a máltait. Pntosabban a bejárattól csak az előszobába és egy hálóba mehet-ezekbe a helységekbe a pici megy. Én megvárom míg kialakul az immunrednszere utána meg egymás szájából fognak enni sztem. Nem tehetünk semmit :o) én is ezt tettem a kinti nagy kutyával
2009. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, ettől sokkal durvább dolgok is vannak! Szerintem semmi baja nem lesz.A fiam ha 1 percre nem figyeltem bevette a földről a csikket a szájába másfél évesen, a szomszéd kisgyerek meg tyúkszart evett....de nem lett bajuk.
2009. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!