Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet mikortól kezdtetek...

Tejpépet mikortól kezdtetek el adni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Azt is ugyanúgy be kell vezetni először pár kanállal délelőtt, mint a többi kajcsit? Mert sokan írtátok, hogy este eszik a babátok tejpépet. És általában hogyan reagálnak rá a babák (gyakori tőle a hasfájás)? Mert az én kislányom eléggé bajos a kakilással (az almát nem is bírjuk) és nem tudom, hogy ez mennyire bánthatja.
2009. febr. 14. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 4hónapos korában kezdtem adni neki,vaníliás HA-s tejpépet(a doki írta fel),nagyon szeret és nem vettem észre,hogy fájna tőle a poci(pedig eleinte nagyon hasfájós volt).Én úgy adtam,hogy először 30ml vízhez tettem egy kanállal és utána tápi,utána minden nap 10ml-vel több víz és picit több por,addig pótoltam tápival míg meg nem evett egy egész adagot(ez nálunk most 135ml víz és 5,5kanál por:).Pici tea v.víz mert nagyon szomjas utána.Sok sikert:)

5.5hós baba anyuja

2009. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. febr. 14. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 és fél hós korában kezdtem adni a kisfiamnak. Hipp naturt vettem, először csak egy keveset adtam neki, aztán fokozatosan növeltem a mennyiséget. Neki már az elején is ízlett, bár ő elég jó evő (most 7 hós).
2009. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az én babám egy hét múlva tölti a 6 hónapot és ma adtam neki először rizspépet. 4 hónapos kortól elvileg adható, de én vártam vele, mert jól szopizott. Raktam bele egy kis almát, nagyon ízlett neki.
2009. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!