Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki emeleten lakik, hogy...

Aki emeleten lakik, hogy bírja a minden napos baba+babakocsi cipelését?

Figyelt kérdés
Mert én bevallom már elég nehezen....3.emeleten lakunk tároló nincs,így minden nap cipelhetem a babám babakocsistól.:-( Még jó hogy csak 6kg.De mi lesz így ha már a duplája lesz?Arról nem beszélve,hogy még boltba is be kell néha mennem és úgy felcipekednem.Ti hogy bírjátok?
2011. ápr. 16. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én ha pl tescózok, akkor lefele fogom a kocsit, és "gurítom" így csak tartani kell, h ne szaladjon le (benne a gyerek), ha már jövünk haza cuccokkal, akkor felviszem a cuccot, addig magyarázok neki ,szerencsés esetben egyik szomszéd pont kint van lent, és akkor ő elvan vele :) aztán őt felhúzom :S ha csak a sarki cba-ba szaladok le, pl egy tejfölért ,akkor kézbe viszem, picit sétálgatunk (fogom a kezét)... 8kg. én sem bírtam már az állandó kocsizást, ezért szoktam rá a kézi megoldásra :)
2011. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van bicikli láncod, kikötöd vele a rácshoz, vagy valahova a babakocsit, felviszed a gyerkőcöt, berakod a járókába ha van, beraksz neki valami játékot, amivel elvan, és lemész a babakocsiért. Így ugyanolyan nehéz marad a babakocsi.
2011. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi félemeleten lakunk, de így is van kb. 12 lépcső, és a 13kg-os kisfiam + a 10kg-os babakocsi + a cuccok a vásárlásból elég nehezek szoktak lenni, pláne hogy babát is várok. Lépcsőzetetem a kocsit, de remélem csinálnak végre egy lehajtható feljárót, hogy ne kelljen ennyit cipekedni.
2011. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is a harmadikról cipelem, egyenlőre még 4 és fél kg a lányom és a kocsi 6, de ha vásárolunk akkor majd meg szakadok mire felevickélek.

ráadásul nálunk van tároló, de rossz a zár, csak nem cserél a közös képviselő zárat, de most elmegyek és veszek, mert nem akarok cipekedni.

2011. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a második emeleten lakunk, de nálunk sem egyszerű a helyzet.:) Alapból nehéz a kisfiam, 6 hónapos és 10kg, aztán a kocsi még kb. 13kg és akkor még nem vettem semmit.:) Eddig úgy volt, hogy le tudtam vinni a gyereket a kocsival 2in1, aztán mostmár nem ment az utóbbi hetekben, így először kocsi, utána gyerek. Felfele meg először gyerek, aztán kocsi. De most, hogy elérte a 6 hónapot, vettem egy jó kis esernyőre csukható kocsit használtan pár ezerért, de jó állapotban, és így sokkal könnyebb, mert a kocsi kb 6 és fél kg 13 helyett.:)
2011. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én olyan kocsit vettem,ami pont kiváló lépcsőzésre...lefele fokonként leengedem,felfele meg fokonként felhúzom,akkora kosara van ,hogy a fél ház beleférne...így bevásásrlás gond is megoldva.Naponta 2x megyünk,3.emeletről.
2011. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4.-en lakunk, a fiam 7,5 kiló 3 hónaposan, a babakocsi 13kg. Vettem egy mei-tai-t, így csak a kezem szakad le ha jövök a boltból, de könnyebben és hamarabb megjárom.
2011. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a kocsit a földszinten egy biciklilánccal lelakatolom, betakarom egy pokróccal, hogy ne porosodjon, és reménykedek, hogy senki nem viszi el.
2011. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Off:

Hát ez az! Ez a baj nálunk is, ahogy sokan írjátok, hogy még a babakocsit se lehet sajnos őrizetlenül hagyni. Vannak, akik még ezt is meglovasítanák.:(

2011. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát én is gondolkodtam már,hogy lent hagyom de félek,hogy elvinnék.És hát azért nem egy olcsó mulatság megint venni egyet.Mivel kis kerekei vannak az én kocsimnak,én nem merem letolni a lépcsőn nehogy kitörjön.:-(
2011. ápr. 16. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!