Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a baba mennyi...

Szerintetek a baba mennyi idős koráig használható egy babakocsi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ameddig ezt a babád igényli.minden baba más,igy nem lehet rá húzni egy időt,hogy eddig érdemes.Az én fiam 20 hónapos és messzi sétákra kocsival viszem,szívesen el ül benne,de ha rá érünk sétálunk,bírja a tempót.És nem nevetséges egy 2 éves baba kocsiban ülése sem,mert itt már ezt is megkaptam egy anyukától,hogy ez nevetséges látvány,hát szerintem nem az.
2010. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a miénket a lányok 3 éves koráig használtam.Általában 15kg-ig használhatók,ők akkor még nagyon messze voltak tőle.:))
2010. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a babakocsi.

De pl lányom 10 hós kora óta nem ült babakocsiban... azóta tricikli volt, másfél éves korától meg gyalogolunk.

2010. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az a gondom hogy vettünk egy sportkocsit de nem jó nem szeretem és néztem használtan mert szivesen lecserélném!Ennek kicsi a pakoloja és nem lehet 2 irányból tolni!És olyan rossz mikor szembe fuj a szél de a férjem szerint már minek??A lányunk 15 hónapos és én is ugy gondolom hiába sétál hamar elfárad és kényelmesebb a kocsiban ill bevásárolni is tuti csak kocsival megyek!Köszi Van esetleg ötletetek nem tul drága nagy pakolos két irányból tolható kocsira?Köszi
2010. okt. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!