Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott spenotpürét...

Fagyasztott spenotpürét vettem. Hogyan tudok belöle leszedni kis darabokat a babának, és hogyan főzzem meg? Szokták szeretni a babák?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Igen szeretik általában,azt nem tudom,hogy tudsz belőle leszedni darabokat.De a tescoban van olyan ami kis golyóban van összepréselve és így könnyű elővenni amennyit akarsz.Esetleg bárddal vágj le belőle egy darabot.
2009. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én először a húst főzöm meg,utána rakom bele a krumplit vagy valamikor nem rakok mert akkor tápszerrel sűrítek egy kis fokhagyma és a végén a spenót.Egy pici sót szoktam bele rakni meg egy kis olajat a végén.
2009. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, amikor hazaérek már egy kicsit megengedett, úgy értem nem olyan fagyos és akkor rögtön összevagdosom akkorákra amekkorákat egyszerre megfőzők és úgy teszem el zacskóba. Így mikor készítem csak kiveszek egy darabot és kész. Ha nagyon fagyos nem lehet lefaragni belőle.

Én is úgy szoktam, hogy fokhagyma, só, krumpli és spenót. Amikor bevezeted majd a tojássárgáját még azt is tehetsz hozzá úgy is finom a babának.

2009. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!