Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adtok a babátoknak...

Milyen teát adtok a babátoknak? Ízesítitek valamivel?

Figyelt kérdés
9 hónapos a lányom és eddig csak vizet adtam neki. A Hipp-es teákban van cukor és nem szimpatikus, mert granulátum.
2009. febr. 14. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Hársfateát adok a kislányomnak.Beleteszem a filtert a cumisüvegbe és a lobogó vízzel épp csak leforrázom,rögtön ki is veszem utána.Ha kezd kihülni 1 kiskanál mézet teszek bele (3dl-be).A fiamnál ugyan így csináltam.
2009. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mézet nem csak 1 év után lehet adni?
2009. febr. 14. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Babamosoly vagy Mecsek baby teák is jók, kicsi cukorral. A Pickwicknek is van gyerekteája. Nekem azt mondta a patikus hogy fekete teát ne adjak neki mert a koffein megterheli a veséjét. Szerintem azért az se lehet olyan vészes ha az ember nem órákig áztatja benne a filtert. Azért én az első 3 at ajánlom. A granulátom nekem sem szimpi.
2009. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De mézet csak egy év után.

Én is eddig vizet adtam neki, anyum vett most egy Mecsek BAba teát. Lányom nehezen alszik, gondolta,segíteni fog.

Én nem ízesítem semmivel, imádja a lányom. Nagyon finom, enyhe íze van.

De a víz is jó, főleg, ha megissza, nem kell teát adni neki.

2009. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én édeskömény és mecsek baby teát adok a kislányomnak, szigorúan üresen, ízesítés nélkül. (Mondjuk szerintem ezek a teák tényleg finomak üresen, megkóstoltam.) Nagyon szereti, mondjuk ő még csak 4,5 hónapos.


Nekem se tetszik a hipp-es, annyi hozzáadott adalék van benne.

2009. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3 hónapos kora óta iszik Hipp teákat, a védőnő ajánlotta. Újszülött korában - szintén a védőnő ajánlására - Earl Grey teát adtam. Azt mondta, más teát ne adjak neki, hanem kb. fél liter vizet forraljak, abba egy pillanatra mártsam bele a filtert, pici cukor, pici citrom (de nem bolti lé) és kész. Így itta és semmi baja nem lett tőle (hiába fekete tea, de hát épp csak megszínezte a vizet), már másfél éves amúgy.
2009. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!