Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem akar kinnt sétálni?...

Mért nem akar kinnt sétálni? 14 honapos a fiam,10,5 hos kora ota jár, de kinnt nem akar sétálni, kiveszem a babakocsibol, megy 3 lépést, aztán felkéredzkedik. Ez nembaj? Fog majd kinnt is menni?

Figyelt kérdés
persze a babakocsiba isnyügölödik,de gyalogolni nem akar,bennt igen
2011. febr. 21. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
a fiam is ezt csinálta egy darabig,aztán már ment kint is.semmi gond ezzel
2011. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jo,de meddig lesz ez igy,hát gyönyörüen megy,szinte szalad is,és már 14 honapos
2011. febr. 21. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig,amíg hajlandó leszel felvenni. Ne vedd fel,akkor rájön,hogy tud gyalogolni is. A lányom velünk hosszú utakra is gyalog jött. Ha a nagymama vitte sétálni,már néhány lépés után cipelni kellett. A babák okosak,hamar rájönnek,hogyan érvényesítsék az akaratukat.
2011. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez van, 15 hós a lányom, már bent szinte szaladgál, de kint nem nagyon akar menni. nekem azt mondták talán nem érzi magát biztonságban kint és sok a ruha nem kényelmes. Én is örülnék neki,ha már kint is szaladgálna, de előbb utóbb csak fog.
2011. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet.kisfiam 11 hónapos kora óta megy.most 1,5 éves,de sétálni még mindig kocsival megyünk.max a boltig sétál el,ami oda vissza 200 m.érdekes,mert ha motorral akar menni,akkor viszont szépen jön velem(nem sétál akkor sem,le sem szál a motorról)valami járgánynak kell alatta lenni.majd a tavasszal már remélem leszokunk a kocsiról.igaz mondjuk mi nagyot szoktunk egyszerre sétálni,van hogy 2 órát kinn vagyunk ha olyan az idő,de ha nincs kocsi vagy motor max 2 perc és felkéreckedik.igy inkább kocsival sétálunk.ahoz nehéz igy asok ruhával,h órákat sétáljunk ölbe cipelve.
2011. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bent mezítláb megy? Nem lehet, hogy a cipő zavarja, esetleg nem nyomja a lábát? NÁlunk is előfordult, aztán amikor jobban megnéztem, észrevettem, hogy kezdi kinőni a cipőt, és ez zavarta. Csak egy tipp.
2011. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!