Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 1,5 éves...

Mit csináljak, hogy 1,5 éves fiam ne üvöltse végig hajmosást?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett mindig fél attól ha leöblítem a haját, ha víz éri a fejét.Teljesen behisztizett most is.
2011. febr. 21. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hártafektetem a kádban, ha megunja, nem erőltetem, aztán pár perc múlva újra. 1 éves.

Vannak már ilyen hiper-szuper hajmosó "kancsók" is. A múltkor a Corá-ban láttam.

2011. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az jött be, hogy megmutattam neki, hogy én is mosom mégsem fáj. :D

2-3szor megmutattam neki, addig őt nem zaklattam hajmosással, hadd eméssze a látottakat, majd az ezek utáni hajmosások egyre csendesebbek lettek, 2-3 alkalom, és megszokta. Sok sikert! :)

2011. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Játékbabának is megmosni? Vagy csinálhatja egyedül? Nálunk apa a mellkasára fekteti és óvatosan leöblíti agy flakon vízzel, közbe nézik a fregolit. Esetleg jutalom? A csoki csodákra képes:) és ennyi beleférhet.
2011. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi megvettük a hajmosó "kancsót", ma próbáljuk ki, megírom milyen volt. A fiunk is nagyon nehezen viseli, ha pl. hátrafektetjük, hogy le tudjuk öblíteni a haját.
2011. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bevált a kancsó?Mennyibe kerül, és mi a lényege?
2011. febr. 23. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma próbáltuk ki először és szenzációs!!! A legjobb 1490 Ft-os befektetés volt:)))) Nehéz leírni hogyan néz ki: adott egy hasáb alakú vödör , szélein széles gumirozott rész, a homlokának a felső részéhez illesztem, megdöntve a vödröt és a víz, anélkül, hogy oldalra folyna gyönyörűen leöblíti a haját, nekem egy ilyen akció elég volt ahhoz, hogy teljesen kiöblítsem a sampont a hajából, bár én nem használok sok sampont. Szóval tényleg nagyon tudom ajánlani. Sajnos línkelni nem tudok, de nézd meg a Corában, vagy ha van kéznél a baba-mama akciós Cora katalógusban (febr. 16-ig volt érvényes).
2011. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!