Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú félcipőt...

Milyen márkájú félcipőt vesztek 1éves gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most vettem 3 pár Siestát leértékelve darabját 5000 Ft-ért. Ebből két pár szandál, az egyik most jó bentre, a másik egy ünneplős fehér 1 számmal nagyobb nyárra, a harmadik egy félcipő mostanra. Még nem jár önállóan csak kapaszkodva, de a gyógytornász szerint pár hét és elindul, ezért vásroltam be, na meg most volt az akció! :)Így pont félár volt minden.
2011. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is siestát tervezek, az enyém is csak most fog kezdeni járni, lehet a napokan... hol vetted 5000ért őket?
2011. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is siestát vettem
2011. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még csak néztam a Siestát, de biztos, hogy azt nem veszek! Nehéz és merev a talpa.
2011. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Hát, én nem tudom, de szerintem se nem nehéz, se nem kemény a talpa, pont fordítva érzem, de kinek mi tetszik.

Budapesten, a Megyeri híd budai oldalán a Coránál vettük. Van egy cipőbolt, La Froncesca talán a neve, de nem biztos, az tuti, hogy az Aldi mellett.

Nekem is úgy ajánlották, de mi közel lakunk.

Sajnos elég hiányos a készletük, nekem 19-20-21-es körüli méret kellett, volt amiből volt, de sokból nem. Inkább a fiúsak voltak. Rengeteg cipőjük van és sok a leértékelt.

Ami még tetszett a boltban, hogy hatalmas, az egész szőnyegpadlós és tiszta. Letelepedtünk a földre egy eladóval ( persze engem ez nem zavar, én farmeros vagyok) és jó pár cipőt felpróbáltunk. Jött-ment e gyerek kézenfogva, próbálgattuk, nézegettük a cipőket. Sok időt eltöltöttünk és az eladó hölgy nagyon segítőkész és türelmes volt.

2011. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szamos kölyök cipök milyenek?
2011. febr. 22. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Siesta!!!!!! Az Auchanban most 6500 ft
2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!