Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól szabad a babáknak...

Mikortól szabad a babáknak édességet adni?

Figyelt kérdés
Én minél később szertnék, főleg mert még csak 3 hós, de anyósomat múltkor azon kaptam rajta, hogy jégkrémtortát akar vele kóstoltatni! Persze már olvadt volt! Nem szeretném, hogy idő előtt rákapassa
2009. febr. 15. 04:49
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Hát azt semmiképp se hagyd neki,valóban mindennek eljön az ideje.Bizony a nagyikra nagyon oda kel figyelni.

Attól függ mire gondolsz édesség alatt,mert valóban ráér nagyon,mert ha hozzászokik,majd nem fog a főétkezéseknél úgy enni,fogait tönkreteszi,stb.

Inkább gyümölcsöt adj neki majd,abban is van sok édesebb fajta.

Én babakekszet most adtam neki először,7 hós,de csak gyümölccsel.

2009. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
3 hónaposan??? Normális a nagyi?? Már bocs. Az enyém nyolc hónapos, de a túró rudiból is csak a túrót kaphatja meg. Minél később annál jóbb, szokták mondani. 2-3 éves korában már úgyis kiharcolja magának!
2009. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiharcolja magának?:D Nehogymár egy hároméves gyerek mondja meg h mi legyen!! De sztem nagyobb korában is napi 1 csokinál több édességet tilos megenni!
2009. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!