Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kakaót, tejet megissza másfél...

Kakaót, tejet megissza másfél év körüli gyereketek?

Figyelt kérdés

...sokszor olvasom itt az oldalon,hogy ilyeneket isznak.....

Az én kislányom csak a tápszert hajlandó meginni!!

(persze a teán,és a vízen kívül)Pedig már próbáltam,de nem kell neki.


2011. febr. 22. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem okozott problémát átállni. Egy éves elmúlt, utolsó zacskó tápszer volt, és a vége felé mindig kicsit több tejet tettem hozzá. Már csak tejjel issza, de kakaó formájában. A nestlének van az a baba kakaója, abból teszek bele neki kicsit, hogy színe legyen. Nem édes, nem intenzív az íze.
2011. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt gond. 13 hónaposan egyszercsak elfogyott a tápszer, és amúgy sem terveztem újat venni már. Aznap este már 2 dl tejet kapott, és ugyanúgy itta, mint a tápszert. Kakaót nem issza meg, azt kiköpi, de tejet még reggel-délben este iszik 2-2 dl-t. 27 hónapos.
2011. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megissza, szereti. Tejitalt adok neki, Mildibé Junior 1+.

Kakaót vagy Maci kávét teszek bele, néha Nesquik banános vagy epres ízűt kap.


Előző anyukától kérdezném:

Hol veszed a Nesquik babáknak való kakaót? Szerintem én ilyet nem láttam még, de vennék.

2011. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miénk is tejet iszik egy éves kora óta. Sem tejitalt ,sem kakaót, sem epres, sem banános ízű dolgokat nem iszik meg.
2011. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem nesquiket írtam, hanem nestlé. Kerestem képet ról, így biztosan tudni fogod melyikről beszélek. Majdnem ugyan ilyen a csomagolása, csak magyarul, hirtelen ezt találtam. Nekünk a doktornéni javasolta, mert kevesebb benne a cukor, meg kakaó tartalom, mint a nesquikben.


[link]


Van vaníliás is.

2011. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és 1500ft körül van egy dobozzal. 400g. Nem olyan olcsó, de nem is sokkal drágább, mint a nesquik. Meg kevesebbet használsz belőle.
2011. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a tejitalt issza meg és a vizet! Még a teát sem...
2011. febr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17 hónapos lesz a kisfiam, és én még tejitalt adok neki. Bebivita, 1090 Ft az 500 grammos a Müllerben. Ez kábé 10 napig elég, és ha jobb minőségű tejet vennék neki, azzal sem jönnék ki olcsóbban. Akkor meg miért ne azt adnám neki, amiben még vitaminok is vannak?

Úgy gondoltam, hogy tavaszig biztosan marad ez, aztán megpróbálok tejet adni neki. Ha nem fogja elfogadni, akkor sincs világ vége. :))

2011. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pénteken lesz 17 hónapos a fiam, 13 hónapos korától házi tejet kap, semmi gond nem volt az átállással. Eleinte vaníliás cukrot tettem bele, de most már reggel Maci kávét, este kakaót, éjjel tejet kap.
2011. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!