Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok elektromos...

Használtatok elektromos babahintát?

Figyelt kérdés

vagy motoros vagy aksis nem tudom mi a pontos neve vagy ki hogy hívja erről van szó: [link]


Anyámék ezt a hintát szeretnék megvenni a születendő gyermekünknek,mert az első gyermekünk nem volt ilyen megtudtam volna venni de úgy gondolom felesleges sokáig úgysem használná.Anyám szerint megveszik hogy tudja csinálni a dolgom ez majd jól lefoglalja a picit.Eddig is megoldottam a dolgom meghát ott van a kiságy .Még csak a terhességem elején vagyok de ő belelovallta magát lányom lesz mert hát az első fiú és ők lányt akarnak.(még nemtudjuk a nemét)Gondoltam rá hogy ezért akarja ezt a drága hintát megvenni mondtam neki hogy vegyen inkább valami értelmesebb dolgot vagy ruhákat vagy más játékokat de mindkettőnek erre ő megsértődött.


Arra lennék kiványcsi hogy égetni valóan nagy szüksége van e erre a vacakra a gyerekemnek ugye nincs?És semmivel nem kevesebb a 2 éves fiam hogy nem ilyenje.köszi a válaszokat


2011. febr. 23. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az Én kisfiamnak,dettó ugyan ez a "vacak" volt.Én nagyon nagyon szerettem.Ő szörnyen hasfájós volt és nekem hatalmas segítség volt ez a hinta,mert csak kézben "nyugodott" meg,nameg ebben.Amikor nagyon görcsölt persze kézben sem,dehát ki bírta volna non stop fogni?Jókat aludt benne (3-4 órákat is!!)Ahogy nőtt,nagyon szerette nézegetni,hallgatni a zenét és nézni magát a tükörben.Ahogy forogtak a madarak,próbált nyúlni értük stb...Jó pár hónapig használtuk,amikor elkezdtük hozzátáplálni,ebben etettem,nekünk megérte az árát.Elraktuk,most a hugom szül nemsokára,szerintem Ő is ki fogja használni..

Ha ajándékba kapnátok,akkor miért ne??

2011. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekunk is ilyen volt!! Kisfiam imadta szinte hinta fuggo lett de sajnos mar kinotte. :( Amig pici volt nagyon jol elringatta es szinten mint az elso valaszado babaja kepes votlt akkar 3 orat is aludni benne ebed utan. Sajnos en atestem a lo masik oldalara es odaig jutottam, hogy meg 9 honposan is a babam csak ebbe tudott elaludni ebed utan (szerencsere este azert nem). Ugyhogy azert vigyazz vele. :) Amikor nagyobbacska volt o is szerette nezegetni a lelogo figurakat, hallgatni a zenet es nekem nagy segitseg volt amig porszivoztam mert jol elvolt benne. De hidd el ez is nagyon babafuggo mert baratnom kislanya pl. nem szerette. Nem azt mondom, hogy orditott de 10 percnel tovabb nem maradt el benne, nem kototte le. De nekunk nagy segitseg volt.
2011. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert szerintem ennél értelmesebb dolgokat is vehetne neki/k ennyi pénzért,nincs ilyen minden gyereknek és felnőtek.Amúgy is csak azért venné meg mert bele lovallja magát abba hogy lányom lesz és lány unokának venné.De még senki nem mondta neki hogy lány lesz-e .A fiamnak miért nem vett ilyet nem hogy ilyet hanem semmit!Pedig akkor is megtehette volna.
2011. febr. 23. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha kisfiu lesz nem veszi meg???Na ez így viszont elég érdekes...

Első voltam

2011. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beálított egyik nap katalógussal a kezében még egy szem cukrot sem hozott a fiamnak.Hogy nézzem meg ezt veszi az ő lány unokájának mert ennek biztos nagyon örülni fog én meg tudom csinálni a dolgomat.Azt tegyük hozzá hogy tudja hogy autós ülést akarunk venni a fiamnak nem mondta volna hogy beleszáll és akkor a 2. unokájának meg válasszak valami mást.Ez az én anyám!Jee
2011. febr. 23. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is van hintánk, fisher price, de nem ez, hanem az akváriumos.

A fiam 1 éves múlt, és még mindig szeret benne hintázni. Súlyra is belefér még...

Én azt mondom hasznos, legalábbis nálunk bevált! Igaz nem adtunk érte ennyi pénzt, mert használtan vettük, és mivel semmi baja (sőt megcsináltuk adapteresre), mi is el fogjuk adni, ha már nem használjuk!

Az én fiam szeretett/szeret benne aludni, egyébként a mai napig kézben alszik el, de ha belerakom a hintába, abban elalszik. Tényleg nagy segítség abban, hogy van 20-30-40 percem magamra, vagy bármi másra, amíg ő hintázik.

Természetesen e nélkül is felnőnek a gyerekek, de sokminden más nélkül is felnőnének, amiket mégis megvesz szinte minden szülő. Köztük én is! De nem is tagadom, és nem látok ebben semmi rosszat! Ha megengedhetjük magunknak, miért ne? Pláne ha kapjuk, és nekünk nem kerül semmibe!?

2011. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanilyen van, mint a képen. Mi használtan vettük és nagyon sokat gondolkodtam rajta, mert így is húzós volt. Viszont megérte, imádja a fiam, nappal ebben alszik. Ő is hasfájós. Tehát szerintem jó. Viszont a kérdésedből inkább arra gondolok, hogy az fáj(teljesen jogosan), hogy a kisfiadnak nem adták, adják ugyanazt, mint a leendő kislánynak?. Ez szerintem is furcsa, próbáld meg ezt tisztázni anyukáddal. A hintát szerintem fogadd el, nagyon sok a jótékony hatása..persze mi is felnőttünk nélküle, de hát ha adják...:)
2011. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is az akváriumos van, (kölcsön kaptuk), de nagyon szerette/szereti a lányom. Én jó dolognak tartom, amellett, hogy fejleszt is 1-2 dolgot. :)

Ha meg akarja venni, hát vegye!

2011. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is fogadd el, jó lesz, csak azt nem tudom, hogy mi van akkor ha elfogadod, Ő megveszi, és utána kiderül hogy mégis fiú lesz a második is.

Visszakéri vagy mi??

2011. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!