Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám ugy nézi...

6 hónapos babám ugy nézi amikor eszünk, mint aki kívánja. Lehet hogy tényleg kívánja, és ha igen mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hat hónaposan már lehet neki szilárd ennivalót adni persze csak óvatosan. Próbáld a bébiételeket szépen fokozatosan adni neki, az én kisfiam öt hónaposan már azt kapott ebédre, persze közben szopizott is, és teljesen egészséges, jól kifejlődött baba, most 22 hónapos. :)
2011. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak babának való kaját adj neki, felnőttet ne!

Ha bort innál, azt is kívánná, mert a mozdulatot, a cselekvést nézi, mégse adnál neki belőle!

2011. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Csak kezd már érdeklődni, figyeli, hogy eszel, mit eszel, a tányért, és minden mást is. Nálunk is tátott szájjal nézett, ha ettem, de én a mi kajánkból nem adtam neki 6 hónaposan. Akkor még szopi volt, gyümölcs tízóraira, és egy kis krumplikóstolgatás ebédre. Minden jót, üdv, 14 hónapos kisfiú anyukája.
2011. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, a mi kisfiúnk is nézi, és ő is 6 hónapos, de tápis, már hozzátáplálom, tehát ő tudja, hogy evés van, néha mozog is a kis állkapcsa. Én úgy vagyok vele, hogy nyilván ilyenkor ő is az átélt ízekre gondol, és olyanok vagyunk neki, mint egy éhes kisgyerek a cukrászda kirakatában :-)))

Vettem neki Milupa babakekszet, nagyon finom, ha mi eszünk szoktam egyet adni a kezébe rágcsálni-szopogatni, és a védőnő-doki szerint is nagyon jól teszem, mert ugyanakkor utánozza a mi állkapocsmozgásunkat, amivel szerintük fejlesztem a rágását, plusz mivel nem annyira lesz pépes a szájában a babakeksz kicsit darabossal is ismerkedik.

Szerintem próbáld ki ezt te is, nekem rosszul esik amúgy is, amikor a fiam nézi, ahogy eszem.

2011. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!