Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes kipróbálni minden izt...

Érdemes kipróbálni minden izt egy babánál, vagy amig nem ismeri a sót, cukrot, addig ezt szokja meg-és nem kivánja az édeset?

Figyelt kérdés
egy éves a fiam-már mindent ehet-ne de én olyan óvatosan főztem mindig neki.nem igazán édesitettem,magam készitettem a krémtúrót,gyümölcs joghurtot.tegnap kapott először egy falat túró rudit.olyan sokszor olvasom,h pár hónaposan kakaót,krémtúrót,ilyeneket adnak a babának.csak én túlzom el,vagy óvatos vagyok?
2008. dec. 10. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól csináltad! Alapvetően a babák az édes ízt preferelják, de nem mindegy, hogy mennyire édes ... és, hogy mitől. Ha úgy szoktatod, és amúgy jó evő a babád, később is szeretni fogja a természetes ízeket nagy valószínűséggel. Ilyenkor még elég nagy rálátásunk van, mit is eszik a csöppség, később az oviban már úgysem fogod tudni befolyásolni a menüt. Ha szerencséd van, addigra kialakult ízlése lesz, nem fog sírógörcsöt kapni egy-egy főzelék, vagy gyümölcs láttán.

További jó étvágyat :)

2009. márc. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!