Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül minden kismama...

Rajtam kívül minden kismama kívánja a szexet így hatalmas pocakkal is?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, a szülésindítós praktikáknál állandóan olvasom hogy a szex elindíthatja a szülést, de eddig senki nem írta bocs, de ahhoz már nincs kedvem, pedig nekem nagyon nincs. Lassan én is betöltöm a 40. hetet, de ha túlhordom kizárt hogy apát fogom megkérni, pedig olvastam hogy sokaknál bevált ez a módszer. Én képtelen lennék rá már, viszont nagyon prűdnek érzem magam emiatt sajnos :(
2011. okt. 10. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy ezzel egyedül.

Mi pl azóta nem szexeltünk,hogy megfogant a második babánk.

2011. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia nem vagy egyedül ezzel :) de én kiprobàltam hàtha meginditja de semmi se történt ;(
2011. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én a szexet a hátam közepére sem kívánom, pedig az lehet, hogy végre beindítaná a dolgot. Érdekes, mert az első terhességemnél, meg nagyon kívántam.
2011. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem tudom velem van-e a baj, amióta terhes vagyok állandóan a páromat molesztálom, ha egy héten nem kapok ötször akkor hozzám se lehet szólni:S ez se jó..vagyis de:))
2011. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 krisztivan ***** válasza:
Ne keseredj el.Én hiába kívántam a párom,amikor nekiálltunk(már túlhordtam a babám)akkor simán elröhögtem az egészet mert olyan viccesen éreztem magam a nagy hasammal.Se felülni az ágyon sem megfordulni nem tudtam segítség nélkül.:))Így maradt a szülésindítás.Majd helyreáll és nem is biztos hogy beinditaná a szex.
2011. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 17 hetes vagyok, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltunk együtt mióta terhes vagyok. Annyira nem kivánom, hogy ez már szörnyü. Most meg mondtam a férjemnek, hogy már érzem mozogni a babát, hát így már ő sem annyira akarja. Ez hülye dolog tudom. De nem tudok ezzel mit kezdeni.
2011. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A hátam közepére sem kívántam a szexet a harmadik trimeszterben, a végén meg végképp nem, de mivel késett a lurkó és én már nagyon "meg akartam szabadulni" tőle, ezért megkértem a páromat, "tegyen a magáévá". Nos, semmit nem jelentett. Egy hét múlva indították a szülést, és a méhszájam még akkor sem akart tágulni. Nem vagy prűd, engem is csak a reménykedés vitt rá...
2011. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad kellemetlenül emiatt! Nagy hassal már nem olyan egyszerű az élvezetekre koncentrálni... És amúgy se válik be mindenkinél, nálunk pl. még egyik szülést sem sikerült így beindítani. Bár tegnap volt egy kis petting (orgazmussal)-mert a nyitott méhszáj miatt úgy nem lehetünk már együtt, és elég erős jóslóim lettek utána (de szülés nem)...

37+6 km

2011. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első babámmal szexmániás voltam... A férjem féltett, így viszonylag keveset voltunk együtt. Most második babánkat várom, egyáltalán nem kívánom, most viszont a férjem nyaggat folyamatosan... :)
2011. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én sokkal jobban kívánom a szexet, viszont az első babánál hiába szexeltünk 40-41 hetesen, sajnos nem indult meg a szülés.
2012. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!