Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babámnak székrekedésre?...

5 hós babámnak székrekedésre? Kamilla teát, levolacot már próbáltam. Glicerin kúpozni és hőmérőzni nem szeretném azért állandóan. Talán a tápszer a hibás. Humana ha startot eszik. Válthatok? Azt hallottam, hogy nem túl jó váltogatni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém anyatejes 5 hós mégis székrekedése van, a doktornő mindezeken túl tanácsolta a hozzátáplálást mert egy kis alamalé, répalé gyümölcspép megindíthatja a dolgokat.
2009. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az alma és a répa hasfogós is lehet :(,jó vele vigyázni székrekedéses babánál,persze azért ki lehet próbálni. Őszibarackot is adhatsz neki,az tuti nem fogja a hasát. Tápszert váltani csak orvosi véleménnyel válts szerintem.
2009. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is azt ettünk, amióta Beba HA Start Aktív-ra váltottunk, semmi baja a kicsinek! A Humana-tól igen erős szorulása volt, de nem elsőre, hanem kb 3-4 hét használat után!

Válts!!! (és adj neki Laevolac-ot az első néhány "új tápszeres" napon)

2009. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam is ezt a tápszert kapta átmenetileg, amig az eredeti hiánycikk volt. 5napig nem tudott kakilni! Rémes volt az a pár hét,amig nem tudtuk beszerezni a régi tápszerét.

Nekünk dokinő a cukros kamillateát ajánlotta, amit 3 nap nemkakilás után adtam neki. A lényeg, hogy evés előtt 15-20 perccel add. Az elkészítés sem mindegy. 1 deci vízbe 1 filter, és 2 teáskanál cukor.

Váltsatok tápszert! Nekünk a Milupa Milumil HA nagyon megfelel, de babánként változó, kinek mi jön be.

Idővel, úgyis váltani kell, mert nem eheti 10hósan azt,amit újszülöttként.

2009. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a márka okozott gondot, most Hipp-et eszünk. Semmi gond.
2009. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!