Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mindjárt megjön érzés...

A mindjárt megjön érzés felfogható úgy terhességi tünetnek, hogy nem folyamatosan érzem, de naponta többször - elég gyakran - előjön?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen!!
2010. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

terhes vagy?

Lehetséges.

2010. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
határozottan igen. aztán mész a wc-re és semmi, ugye? reméljük :)
2010. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezért is kérdezem. Hétfőn teszteltem, aznap kellett volna megjönnie, azóta sem jött meg, viszont elég gyakran érzem úgy, hogy meg fog jönni. Az újabb teszttel várni akarok hétfőig, ezért kérdeztem, de várok még további válaszokat. Hányingerem is van, meg elég aluszékony is lettem, de ebből bármi lehet még, Baba is, meg meg is jöhet...
2010. dec. 18. 08:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, én is reménykedek!!!:)
2010. dec. 18. 08:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy hétfőn negatív lett, de nekem általában nem félidőben van peteérésem - ha van -, hanem később.
2010. dec. 18. 09:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is azt éreztem,hogy megfog jönni folyamamtosan wc-re jártam mert abban a tudatban voltam,h most tuti megjött,még betétet is tettem be!:-) És hála istennek semmi:-) Most 34 hetes vagyok:-) Drukkolok!
2010. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! Mindenképpen írok majd, hogy mik a fejlemények!:)
2010. dec. 18. 17:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Hétfő van!! Mi újság??
2010. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz.:) Az újság az, hogy azt hittem, van még itthon egy teszt, de reggel kiderült, hogy rosszul gondoltam...:S Vettem ma, de nap közben nem akartam megcsinálni, így holnap reggel tesztelek majd, mindenképpen megírom majd az eredményt, de nagyon csodálkoznék, ha pozitív lenne, és nagyon-nagyon boldog is lennék... Holnap írok.
2010. dec. 20. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!