Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám nagyon jó, nyugodt...

Kisbabám nagyon jó, nyugodt baba, számíthatok rá, hogy idősebb korában is ilyen marad?

Figyelt kérdés
6 hónapos a fiam és nagyon nyugodt baba, csak öltözködésnél sír, ha éhes akkor is inkább csendben kivárja a "sorát". persze aktív, sokat kiabál, gügyög, de nem nyafog. Lehet már ilyenkor következtetni arra, hogy milyen személyiég lesz később?
2009. febr. 15. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én középsőm is egy áldott jó gyerek volt kb. 2 éves koráig:D Azóta bezzeg kitesz magáért, de csak itthon. Az oviban nagyon ügyes, alkalmazkodó, csak dicséretet kapok érte.
2009. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem írni, hogy Ő kislány.
2009. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi.

persze nem várom el tőle hogy még 8 évesen is maradjon ott ahova lerakom és elszórakoztassa magát egy csörgővel, szeretném ha élénk és érdeklődő gyerek lenne, de nem akarom hogy agresszív, verekedős fiú legyen. Nem tudom, ennek lehetnek-e jelei már ennyi idősen?

2009. febr. 15. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hú de irigyellek! Az én 9 hós babóm valóságos ördögfióka. 2 percig sincs nyugton. Újszülöttként amint kinyílt a szeme, rögtön kérte a jussát. Szerintem lehet belőle arra következtetni, hogy milyen lesz később.

2009. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kisfiam is ilyen nyugis baba volt, és most, 8 évesen sem lehet egy szavam sem rá. Minden érdekli, nagyon kreatív, nem hisztizik, csak egy kicsit keményfejű. A suliban is jól viselkedik, igaz a magatartása "csak" négyes, de szerintem egy fiúnál ez az ideális, kell, hogy kicsit belevaló legyen.

Egyébként nagyon jól leköti magát, olvas, legózik, rajzol, hajtogat, stb. Ez most különösen jól jön, mert a kistesó csak 6 hónapos.

2009. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!