Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy azért nem alszik...

Lehet hogy azért nem alszik este mert napközben alszik?

Figyelt kérdés
Napközben alszik 2-3órákat, de éjszaka meg óránkémt felkell cici és nehezen elalszik. Ha felébred akkor elkezd mászni és nyögni, forgolodni. Mitől???7,5hós
2009. febr. 15. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
én leszoktattam és minden renbe van.Mi is azt gondoltuk hogy sokat alszik délután igy nem álmos éjjel de amikkor leszoktattam a fentlétröl hirtelen már álmos is lett? Így volt a menet: este vacsi mesélés után be az ágyba (már nem rácsos ágy volt)szeretgetés után kimentem ,az ajtót nem csuktam rá. Hát ö ki mászot utánunk én szépen vissza tettem beszéltem neki de semmi jutalom puszi higadtan viselkedtem (persze izgultam).Persze sír. Ez így ment, éjjel is csak csitigadtam.Utána ugy modosítottam hogy délutáni alvásnál bent maradtam a szobába (1szobánk volt)én is aludtam az ágyamon ö a kicsi ágyon.Este is befordult a falfelé mi meg tévéztünk. Mi vagyunk a falka vezér . Kitartást.Nagyon jó alvó lett.
2009. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem régóta csinálja, akkor valószínűleg újdonság neki a mászás és ezt gyakorolja. Néhány nap múlva abba fogja hagyni.

Napközben összesen alszik 2-3 órát? Mikor? Hányszor?

A lányom 6,5 hónaposan már nem volt hajlandó aludni 5 körül fél órát, amit szokott, s bár estére már nyűgi, így viszont éjjel gyönyörűen alszik. Szerintem próbáld meg, hogy Te sem hagyod, hogy aludjon, foglald le valahogy...

2009. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!