Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Mit vegyek a fiam...

S. O. S! Mit vegyek a fiam első szülinapjára? Tanácstalan vagyok! Ti mit vettetek?

Figyelt kérdés

Meg azt sem tudom eldönteni,hogy több "kisebb" ajándékot vegyek neki,vagy 1 komolyabbat...

Segítsetek!


Köszi!


2011. febr. 25. 02:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kicsinek szinte mindegy mit veszel, vagy tetszik neki vagy sem. Én drága játékot nem javasolnék, még neked eshet rosszul ha nem szereti.

Nálunk a lufi volt a legjobb amit kapott. Minkét fajta a szép héliumos amit odakötöttünk az asztalhoz, hogytudja püfölni támaszkodva, meg az általunk felfújt is azt tudta lükdösni.

Szerintem nem kell túl nagy ügyet csinálni az ajándékból. Ja torta az azért jó ha van és belenyúlhat ha akar. És jókedv sok játszás vele.

Kérdésedre pontosabban válaszoljak, több kisebb.

2011. febr. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi kismotort /lábbal hajtós/ vettünk. A tortától elsírta magát, mert nem tetszett a tetején neki a tüzijáték. De legalább a motor bejött neki.:)
2011. febr. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is lesz torta, amibe úgy mászik bele, ahogy akar! Elvégre az ő szülinapja:), de inkább valóban kevesebbet, ami valóban több. Mivel nekem lányom van, egy játék babakocsit fog kapni, mert a saját kocsiját folyamatosan tologatná, de az túl nehéz neki. 1500-ért láttam a piacon. Szerintem is a kismotor jó ötlet egy fiúnak. Majd jön még az a korszak is, hogy drágább ajándékot vegyünk. :)
2011. febr. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el hogy nincs ötleted a saját gyerekednek.

Nekem már most van ezer ötletem hogy mit kap húsvétra. Találkozom más anyukákkal és össze engedjük a gyerekeket, és mikor az én pcim valaki játékával jól eljátszik akkor nem rohanok ugyan ezt megvenni, hanem majd megkapja valami következö alkalomra. pl most húsvét lesz.

Karácsony óta igazábol semmi játékot nem kapott, és majd csak húsvét lesz a következö alkalom.

2011. febr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Most 23.-án volt 1 éves. Mi ezeket vettük.


[link]



és ezt



[link]


Nagyon tetszik Neki mindkettő :)


És.. nem tudom számít-e, de a tescoba 50%ra van leértékelve :) mindegyik.

2011. febr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is csináltam tortát (amit még sütni sem kellett, és iszonyat finom volt, fél óra alatt elpusztítottuk), és bele is mászott kézzel, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Csak úgy kente szét az egészet az asztalon. :)))

Ilyen volt egyébként: [link]

Kapott egy szülőkaros triciklit, amit egyszerűen imád (és hamarosan már ő fogja tekerni, mert elég szépen odaér a lába a pedálhoz). Ezen kívül kapott kemény lapos könyveket (főleg állatosokat, mert azok a kedvencei), és apróbb játékokat.

2011. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 9-én lesz 1 éves. Mi hintát vettünk neki. Lesz még pár apróság persze, egy- egy játék, torta, lufik egyebek...
2011. febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6:36 os vagyok.


Torta nálunk is volt. Ez nagyon fontos nálunk. Én még felnőtt fejjel is elvárom :D a virágot nem, de a tortát igen. :)

2011. febr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jövőhónapban lessz 1éves mi bébitaxit és hip hop zebrát vettünk neki meg tortát fog kapni golyópályát is kap,de azt,már odaadtuk neki:)
2011. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tőlünk sok kis apróságot kapott, egy labdát, egy tecsós vízimalmot a kádba és egy baseballsapkát :)

Habos torta is volt és fújtam neki rengeteg lufit :) Még most is tele van vele a nagyszoba, tegnap ünnepeltünk :)

2011. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!