Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós kb.10,5kg,80cm kisfiúna...

13 hós kb.10,5kg,80cm kisfiúnak megfelelő a huggies pelenka, vagy melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Pamperst használtunk éjszakára, de időnként kifolyt a pisi, úgyhogy váltani szeretnék, csak a többit nem ismerem.

Nappal a babylove pelust használjuk (éjszaka ez sem jó).


2010. okt. 25. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos és 11kg. A huggies a legjobb éjszakára (7-14kg). Ebből is előfordul, hogy kicsorog ,de hát sokat alszik-sokat pisil. ( este8-tól reggel fél 7 -7 -ig) Nekünk eddig ez vált be a legjobban.
2010. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom!
2010. okt. 25. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora méretet használtok, de 10,5 kilónál már nyugodtan mehet az 5-ös méret!

Mi liberosok vagyunk, ilyen súlyban 5-öst használtunk, és kb 11,5-12 kiló között tértünk át a 6-os méretre (pedig elvileg még akár a 4-es is jó lett volna, csak állandóan átázott).

Szerintem próbáljatok ki nagyobb méretet, mint amit most használtok.

2010. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17:02 vagyok.

Próbáltuk az 5-s Liberót (10-16kg).

Az is kiöntött, mert nem illeszkedett rendesen a combjára. Ez egy ördögi kör, ebben a súlyban egyik sem tökéletes.

2010. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!