Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok vicces beszolasai/csel...

Babatok vicces beszolasai/cselekedetei?

Figyelt kérdés
kivancsi lennek a sztorijaitokra... :))
2011. febr. 25. 17:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Kishúgom sztorija:

Másfél-két éves lehetett. Minden este ugyanaz volt a program: levetkőzés és rohangálás pucéron az előszoba bútorok körül, anyukánk és a fürdetés elől menekülve.

Mindíg így könyörgött neki anyukám: Kitti, ne csináld ezt velem!

Már több hete ment ez a műsor, minden este. Egyszer csak a húgom hátrafordult (már nagyon elfáradt) és megszólalt könnyes szemmel: Anya! Ne csináld ezt velem!

2011. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
17 hónapos kisfiammal fodrásznál voltunk pár napja. Az előttünk lévő fiatal lány- kb 23 éves lehetett- pont végzett. Odalépett egy székhez,amin a táskája volt, és lehajolt, hogy megkeresse a pénztárcáját. Kisfiam hátulról odalépett hozzá, és egy jó nagyot csapott a csajszi fenekére!!!!
2011. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

17 hós a fiam, eléggé szereti animálni, hogyan történjenek a dolgok körülötte. Mint az anyukája és az apukája.

Valamelyik reggel épp a kanapán tespedek (30 hetes terhes vagyok jó nagy pocival), kezembe nyomja az itatóját miközben mondja, hogy "Te" (Tessék). "Na" (azaz narancslevet kér), mutatóujját a nappali ajtajára irányítja, másik - éppen felszabaduló kezével - az előző napon tanult módon próbál csettinteni. Kicsit megdöbbentem, hogy ilyen határozottam elküld a konyháig, amikor látja, mennyire szeretnék még pihizni, de hát ez van. Mondom neki: "Rendben, mindjárt megyek és hozom a narancsodat". Elég komor lett az arca, látszott, hogy nagyon akar valamit mondani, és mivel látta, hogy nem akaródzik letápászkodni a kanapéról, kibökte: "Szájjle".

2011. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Kislányommal,aki lassan 2 és fél éves,a boltban voltunk.Levett egy csokit a polcról szokás szerint és várta hogy végre kifizessük és kibontsam.Odamentünk a felvágottas pulthoz,kértem ami kellett,közben a boltos néni köszönt neki.Én mondom a lányomnak,köszönj te is ügyesen.Erre ő mit mondott a néninek: -Siess!!! :))


Egyik nap öltöztem át hogy megyünk ki az udvarra.A lányom a hátam mögé állt és megpróbálta megigazítani a bugyit a popómon,mert becsúszott(tanga).Alig tudtam leállítani,hiába mondtam neki,hogy ez ilyen. :))

2011. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Apa ha fürdőben volt,mindig megkérdeztem mit csinál,hogy bemehetek e.Sokszor jött a válasz"sz@rok".Játszótérre mentünk a kislányommal.Találkoztunk egy ismerőssel.Kérdezi a kislányomat,apa mit csinál.Másfél éves kislányom válasza:"sz@rik".Majd el süllyedtem.

Péztárnál álltunk sorba,mikor kislányom megszolal:"pukiztam".Mondtam nem kell mindenkinek elmondani,ilyenkor csenbe kell maradni.Erre mosolyogva"anya is szokott".Kész,mindenki mosolygott.

2011. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jók:D

Az én lányomnak még nincsenek arany köpései,de anyuék azt mindig felemlegetik mikor engem haza vittek a kórházból,bátyám benézett a kiságyba és csak annyit kérdezett:És mikor lehet vele focizni?

2011. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom most mondogatja az első szavát. Öt hós de mindenki hallja. Sírás közben csinálja, ha éhes. Megfogja a mellem és azt mondja: cici-cici. Már nincs tejem, tápszerezünk.
2011. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%

Keresztlányom 3 éves volt mikor megszületett az öccse, eleinte babusgatta-szeretgette, majd megunta és mondta az anyukájának, hogy "Na jó Anya, most már inkább tedd őt vissza a pocakba!"


Unokatesóm kislánya (2 és fél évesen) fogdosta az apja orrát, majd azt mondta: "Apa, neked tipikus orrod van. Nagyon tipikus."

2011. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Ismerősöm kislánya 18 hónapos, megevett 3-4 szem konyakmeggyet (kilopta az ajándékkorsárból), és mulatós nótákat énekelve beleült a kandalló melletti nagy tálba, amibe az anyja a fánktésztát dagasztotta :)
2011. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Alinaaa ***** válasza:
100%
A kisfiam 3 éves múlt. Mondtam neki ha megszületik a kistestvére sírni fog éjjel és lehet hogy fel fog rá kelni. mire ő: Majd felnézek és megnézem mi isten az.:)
2011. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!