Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok vicces beszolasai/csel...

Babatok vicces beszolasai/cselekedetei?

Figyelt kérdés
kivancsi lennek a sztorijaitokra... :))
2011. febr. 25. 17:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ezen én akkorát nyerítettem...

Gyereket akarok!!!

2011. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

SZiasztok!

Én terhes voltam a fiammal elmondtuk a 3éves keresztlányomnak, aki nagy vigyorral az arcán újságolta mindenkinek hogy "képzeljétek Én tettem bele Keri pocijába a babát):) nagyon jópofa volt.

Mikor már a 40.hétben jártam és befektettek a kórházba bejöttek meglátogatni, ültünk lenn a büfében (persze tömve volt) erre hagosan megszólalt a drágám hogy "Keri feküdj le majd én kiszedem azt a babát, ha nem akar kijönni)"-képzelhetitek hogy mindenki szakadt

Mikor megszületett és hazahoztuk rá pár hétre jött hozzánk egy hétvégére, mikor is sírt a baba, és közölte hogy rakjuk már vissza, mert csak sír csak sír, és még babázni sem tud XD)

2011. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy a kisfiam nem tud babákkal játszani_:)
2011. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismét utolsó vagyok:) Ezt még le kell írnom.

Fürdettem a kislányt, anyum bejött nézni hogy játszik, és leült a káddal szemben lévő WC tetejére(lehajtott üllőkével) erre a kiscsaj rémülten néz, és megszólal: 'mama te nadrágban pisilsz?"

Azt hittek betojunk a nevetéstől:)

2011. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Alinaaa ***** válasza:
100%
a kisfiamnak palacsintát kellett sütnöm, mert ő: Palacsintára gusztusos. Mikor kész volt, megkérdeztem,hogy mivel kéri. Mire ő: pusztán,nem édességre születtem.:)
2011. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!