Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rakott krumpli krumpliját és...

Rakott krumpli krumpliját és tojását eheti 1 éves babám, ha füstölt kolbásszal készül? Holnap ez lesz az ebéd, de tartok a füstölt dologtól. Csináljak majd neki külön valami neki való főzeléket, vagy ehet ebből is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megkóstolhatja, de nem egy ebédni mennyiséget.
2011. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Hagyj a tepsi végében egy csíkot ahová nem teszel kolbászt, csak krumplit meg tojást, meg tejfölt, és akkor abból a részből ehet a baba is.
2011. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha ízlik neki,akkor adhatsz neki annyit,amit megeszik. A kolbász nem annyira füstös ízű,hogy bármi baja legyen tőle. Csak,ha nagyon zsíros,akkor a levéből ne kapjon.
2011. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is kaphat, de a tojással óvatosan, csak a sárgáját adnám neki...kolbászt pedig egyáltalán nem.
2011. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adjad, (kolbász nélkül), biztos fog ízleni neki.
2011. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Az én lányom már 9 hónaposan is ette mindenestől. Nem lett tőle semmi baja. Most 16 hónapos,és mindent eszik.
2011. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 1 év körül úgy csináltam a rakott krumplit, hogy a tepsi szélén kihagytam egy csíkot, ahova kolbász helyett füstlit tettem, a tojásból meg csak a sárgáját. Így ette a lányom, nagyon szerette.
2011. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A zsírosabb részből szerintem se adj túl sokat, de amúgy nyugodtan eheti már 1 éves kortól a tojás fehérjét is, nemcsak a sárgáját. Gondolom, már babapiskótát, esetleg rendes piskótát kapott már a babád, akkor már kiderült volna, ha allergiás lenne a tojásfehérjére. Minden jót, üdv, 14 hónapos kisfiú anyukája.
2011. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálunk is rakott krumpli lesz holnap, már fő hozzá a krumpli meg a tojás:)Na meg húsleves, az már kész! És nekem is egy éves a babám, most fog először kapni a rakottból.

Én mindig lecsó kolbásszal csinálom, azt nem adok neki csak a krumplit, tojássárgáját és tejfölt. Talán a kolbász puhább részét adnám neki ha nem lenne előtte hús a leveshez.

Majd beszéljük meg, kinek hogy ízlett!:)

2011. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én virsivel szoktam csinálni, kolbászt csak így immel-ámmal teszek bele, az íze kedvéért. szerintem te is csinálhatod így egy kicsit "lájtosabbra", vagy jó ötlet, hogy az egyik sarkába teszel neki virslit és azt kapja.
2011. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!